Кадимян зіграв за збірну Вірменії проти данців у грі відбору ЧС-2018

06 вересня 12:00
Переглядів: 116
Кадимян

На стадіоні «Паркен» в Копенгагені завершився матч першого туру у групі «Е» відбіркового турніру Чемпіонату світу 2018 року «Е» між збірними Данії та Вірменії. У складі гостей увесь поєдинок провів на полі півзахисник Карпат Гегам Кадимян.

З мінімальним рахунком перемогу здобули датчани. Переможний гол на 17-й хвилині для скандинавів забив Крістіан Еріксен. Могло бути й 2:0, але той таки Еріксен на 72-й хвилині не зміг з 11-метрової позначки переграти голкіпера гостей Арсена Бегларяна.