Календар чемпіонату України серед аматорів 2015

27 квітня 07:44
Переглядів: 153
гірник рух

29 квітня стартує Чемпіонат України серед аматорів 2015.

Цьогоріч змагання пройдуть за новою схемою, а їх учасниками стануть 16 колективів. 

Календар матчів першої частини
групового етапу чемпіонату України з футболу
серед аматорських команд 2015 р.

Група 1
1. «Опір» (Львів)
2. «Рух» (Винники Львівської області)
3. ФК «Вінниця»
4. ОДЕК (Оржів Рівненської області)

І тур, 29.04 (середа) IV тур, 20.05 (середа)
1. «Опір» – ОДЕК 7. ОДЕК – «Опір»
2. «Рух» – ФК «Вінниця» 8. ФК «Вінниця» – «Рух»

ІІ тур, 6.05 (середа) V тур, 27.05 (середа)
3. ОДЕК – ФК «Вінниця» 9. ФК «Вінниця» – ОДЕК
4. «Опір» – «Рух» 10. «Рух» – «Опір»

ІІІ тур, 13.05 (середа) VI тур, 3.06 (середа)
5. «Рух» – ОДЕК 11. ОДЕК – «Рух»
6. ФК «Вінниця» – «Опір» 12. «Опір» – ФК «Вінниця»

Група 2
1. «Колос» (Ковалівка Київської області)
2. «Мал» (Коростень Житомирської області)
3. «Єдність» (Плиски Чернігівської області)
4. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

І тур, 29.04 (середа) IV тур, 20.05 (середа)
1. «Мал» – «Єдність» 7. «Авангард» – «Колос»
2. «Колос» – «Авангард» 8. «Єдність» – «Мал»

ІІ тур, 6.05 (середа) V тур, 27.05 (середа)
3. «Авангард» – «Єдність» 9. «Єдність» – «Авангард»
4. «Колос» – «Мал» 10. «Мал» – «Колос»

ІІІ тур, 13.05 (середа) VI тур, 3.06 (середа)
5. «Мал» – «Авангард» 11. «Авангард» – «Мал»
6. «Єдність» – «Колос» 12. «Колос» – «Єдність»

Група 3
1. «Балкани» (Зоря Одеської області)
2. «Жемчужина» (Одеса)
3. «Мир» (Горностаївка Херсонської області)
4. «Авангард» (Каховка Херсонської області)

І тур, 29.04 (середа) IV тур, 20.05 (середа)
1. «Балкани» – «Авангард» 7. «Авангард» – «Балкани»
2. «Жемчужина» – «Мир» 8. «Мир» – «Жемчужина»

ІІ тур, 6.05 (середа) V тур, 27.05 (середа)
3. «Авангард» – «Мир» 9. «Мир» – «Авангард»
4. «Балкани» – «Жемчужина» 10. «Жемчужина» – «Балкани»

ІІІ тур, 13.05 (середа) VI тур, 3.06 (середа)
5. «Жемчужина» – «Авангард» 11. «Авангард» – Жемчужина»
6. «Мир» – «Балкани» 12. «Балкани» – «Мир»

Група 4
1. «Колос» (Зачепилівка Харківської області)
2. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької області)
3. «Інгулець» (Петрове Кіровоградської області)
4. «ВПК-Агро» (Магдалинівка Дніпропетровської області)

І тур, 29.04 (середа) IV тур, 20.05 (середа)
1. «Колос» – «ВПК-Агро» 7. «Інгулець» – «Таврія-Скіф»
2. «Таврія-Скіф» – «Інгулець» 8. «ВПК-Агро» – «Колос»

ІІ тур, 6.05 (середа) V тур, 27.05 (середа)
3. «ВПК-Агро» – «Інгулець» 9. «Інгулець» – «ВПК-Агро»
4. «Таврія-Скіф» – «Колос» 10. «Колос» – «Таврія-Скіф»

ІІІ тур, 13.05 (середа) VI тур, 3.06 (середа)
5. «ВПК-Агро» – «Таврія-Скіф» 11. «Таврія-Скіф» – «ВПК-Агро»
6. «Інгулець» – «Колос» 12. «Колос» – «Інгулець»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити