Калуш приймав всеукраїнський хокейний турнір серед дітей

16 травня 17:45
Переглядів: 132
ведмеді хокей

На Калуській льодовій арені відбувся традиційний всеукраїнський турнір з хокею серед дитячих команд на призи газети "Калуський нафтохімік". Цього разу за нагороди змагалися зовсім юні хокеїсти – діти 2005-2006 років народження.

Турнір, в якому брали участь команди "Патріот" (Вінниця), "Гладіатори" (Дніпропетровськ), "Галицькі леви" (Новояворівськ), "Спарта" (Луцьк) і місцевий "Калуський легіон", проводився за коловою системою, тому хокейні вболівальники упродовж двох днів мали можливість побачити десять матчів. Звісно, що калушани підтримували команду "Калуський легіон", яка вперше виступала на змаганнях такого рівня. Юні місцеві хокеїсти боролися з більш досвідченими суперниками, як могли, але за підсумками чотирьох зіграних ігор не здобули жодного очка.

Чемпіонський титул, як і очікувалося, здобула дніпропетровська команда "Гладіатори", яка набрала максимально можливу кількість очок. Друге і третє місця посіли відповідно команди "Патріот" і "Галицькі леви".

Для любителів статистики, подаємо результати всіх матчів і підсумкову таблицю всеукраїнського турніру з хокею.

"Калуський легіон" – Патріот" – 2:17

"Галицькі леви" – "Спарта" – 5:4

"Патріот" – "Гладіатори" – 5:8

"Калуський легіон" – "Спарта" – 1:8

"Галицькі леви" – "Гладіатори" – 0:12

"Галицькі леви" – "Патріот" – 2:7

"Калуський легіон" – "Гладіатори" – 0:18

"Спарта" – "Патріот" – 1:11

"Калуський легіон" – "Галицькі леви" – 4:10

"Спарта" – "Гладіатори" – 0:8

   Команда  І  В  П  Ш  О 
1  "Гладіатори"  4  4  0  46:5  12
2  "Патріот"  4  3  1  40:13  9
3  "Галицькі леви"  4  2  2  17:27  6
4  "Спарта"  4  1  3  13:25  3
5  "Калуський легіон"  4  0  4  7:53  0

Турнір відбувався за підтримки ПАТ "Карпатнафтохім". Організатори турніру нагородили всі команди кубками і медалями, а також відзначили спеціальними призами кращого захисника Дмитра Мосюка ("Спарта"), кращого воротаря Микиту Кураєва ("Гладіатори"), кращого нападника Максима Маюка ("Галицькі леви") і кращого бомбардира Михайла Шелудченка ("Гладіатори"). Усі ці юні хокеїсти також отримали від громадської організації ДЮХК "Калуський легіон" ключки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: