Калуш приймав всеукраїнський турнір з вільної боротьби

03 січня 16:55
Переглядів: 289
вільна боротьба

Наприкінці минулого року в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл» відбувся VII всеукраїнський різдвяний фестиваль з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження та 2000 року народження і молодших. Взяти участь у ньому виявили бажання юні спортсмени з Києва, Львова, Броварів Київської області, Кам’янця-Подільського Хмельницької області, Тернополя, Львівської, Івано-Франківської та інших областей України, а також борці з білоруського міста Брест, всього близько 200 юнаків і 60 дівчат.

Як повідомив директор ДЮСШ «Сокіл» Микола Пукіш, за підсумками всеукраїнського різдвяного фестивалю чимало нагород здобули борці з Калущини. Зокрема, переможцями змагань сталиОлександр Дідошак у ваговій категорії до 29 кг, Валентин Лужний у ваговій категорії до 45 кг,Ольга Худяк у ваговій категорії до 34 кг і Христина Береза у ваговій категорії до 56 кг. Всі вони були відзначені кубками, медалями та грамотами. Крім того, більше двох десятків юних борців (юнаків і дівчат) з м. Калуша і Калуського району вибороли на всеукраїнському турнірі другі і треті місця, за що були нагороджені відповідними медалями та грамотами.

Організатори VII всеукраїнського різдвяного фестивалю з вільної боротьби також встановили індивідуальні спеціальні призи. Вони дісталися юнакам і дівчатам, котрих суддівська колегія визнала кращими в номінаціях «За волю до перемоги», «За кращу техніку боротьби» та інших.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: