Калушани – призери турніру "Чорне море"

15 травня 17:41
Переглядів: 287
калушани

В Одесі відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Чорне море», який водночас був одним із етапів відбору до чемпіонату світу, що відбудеться в жовтні 2014 року в Узбекистані.

Незважаючи на складну ситуацію, яка сьогодні складається в Україні, для участі в змаганнях до Одеси прибули гості з Киргизії, Румунії, Молдови, Грузії та Ізраїлю. Українські спортсмени представляли 14 областей країни та її столицю – місто Київ. Всього ж у турнірі взяли участь 135 чоловік, серед яких і три калуські борці – майстри спорту Іван Петрів і Андрій Кучма та майстер спорту міжнародного класу Андрій Квятковський.

Вихованці калуської школи вільної боротьби виступили в Одесі досить вдало. Іван Петрів став срібним призером турніру «Чорне море» у ваговій категорії до 65 кг, програвши фінальну сутичку місцевому атлетові, майстрові спорту міжнародного класу Семенові Радулову (3:6). Андрій Квятковський, змагаючись із суперниками вагової категорії до 70 кг, виборов третє місце. Зазнавши у півфіналі поразки від львів’янина, майстра спорту Сергія Одинака, він у втішній сутичці за третє місце переконливо переміг майстра спорту Олексія Мельника з Хмельницької області (3:0). Так само бронзовим призером турніру став Андрій Кучма, який виступав у ваговій категорії до 97 кг. Цей калуський борець поступився у півфіналі майстрові спорту Глібу Кутею з Хмельниччини, а ось в сутичці за третє місце переміг кандидата в майстри спорту Олега Мацелка зі Львова.

Організатори турніру «Чорне море» відзначили його переможців та призерів медалями, дипломами та грошовими преміями, розмір яких становив відповідно 1000, 500 і 200 доларів США.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: