Калушани відзначилися на чемпіонаті України з вільної боротьби

08 липня 17:54
Переглядів: 292
Вільна боротьба

Дві медалі здобули вихованці калуської школи вільної боротьби на дорослому чемпіонаті України, що пройшов 1-4 липня в спортзалі Броварського вищого училища фізичної культури. Хто на сьогодні є кращим на внутрішній арені, з’ясовували між собою стосунки на килимі цього навчального закладу близько трьох сотень борців та борчинь. Звісно, всі намагалися виступити якнайкраще, адже переможці цього турніру претендуватимуть на те, щоб увійти до складу національної збірної України з вільної та жіночої боротьби для участі в чемпіонаті світу, який у вересні поточного року проходитиме в столиці Узбекистану – Ташкенті.

Серед жінок, які змагалися у перший день чемпіонату України, впевнену перемогу у ваговій категорії до 55 кг здобула 24-річна калушанка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Харів. Ця вихованка заслуженого тренера України Ігоря Барни у фінальній сутичці подолала представницю з Колимийщини Івано-Франківської області Марію Ільчишин. До речі, срібна призерка чемпіонату України перемогла в півфіналі 20-річну Тетяну Кіт з Калуша – вихованку тренера-викладача з вільної боротьби ДЮСШ «Сокіл» Миколи Пукіша.

Другу медаль, щоправда, бронзову, виборов на чемпіонаті України з вільної боротьби 21-річний калушанин, майстер спорту Іван Петрів, який теж є вихованцем заслуженого тренера України Ігоря Барни. Він, змагаючись зі спортсменами вагової категорії до 65 кг, поступився тільки майбутньому чемпіонові країни 23-річному майстрові спорту Тіталу Джафаряну з Харківської області. Сутичку 1/4 фіналу калушанин програв йому з мінімальним рахунком 5:6. Однак у втішних сутичках за третє місце Іван Петрів досить впевнено переміг двох своїх суперників у боротьбі за бронзову медаль – кандидата у майстри спорту Леоніда Баталіна з Полтавщини (11:0) і киянина, майстра спорту міжнародного класу Євгена Хавілова (6:3).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: