Калуські борці в Красноярську медалей не здобули

03 лютого 14:19
Переглядів: 218
Андрій Квятковський

24-26 січня в Красноярську Російської Федерації пройшов XXV міжнародний турнір з вільної та жіночої боротьби імені дворазового олімпійського чемпіона Івана Яригіна. Понад 200 борців із 18 країн світу, котрі з’їхалися сюди, вперше змагалися в нових вагових категоріях, а також за новою редакцією правил, які FILA затвердила наприкінці грудня 2013 року.

Чоловічу національну збірну України на турнірі Голден Гран-прі «Іван Яригін» у вагових категорії до 65 кг та до 70 кг представляли два борці з Калуша – майстер спорту України Іван Петрів та майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський. На жаль, калушани в Красноярську бажаних медалей не здобули. Іван в підсумку посів сьоме місце, а Андрій завершив змагання на восьмому місці. До речі, всі нагороди в цих вагових категоріях дісталися російським борцям.

Щодо інших українських борців, то на міжнародному турнірі в Красноярську вони спромоглися здобути тільки три бронзові медалі. Зокрема, бронзовими призерами змагань стали Ганна Василенко у ваговій категорії до 58 кг, Аліна Махиня у ваговій категорії до 69 кг та Валерій Андрійцев у ваговій категорії до 97 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: