Калуські гонщики найкращі в гірських автоперегонах

24 жовтня 19:16
Переглядів: 217
автоспорт

Місцева ралійна команда «Гостинний дім» у цьогорічному сезоні з гірських автоперегонів майже на всіх заїздах була першою. Про свої здобутки та плани на наступний спортивний сезон хлопці розповіли й журналістам.

Директор та тренер команди Сергій Жолінський зазначив, що цього року команда «Гостинний дім» вперше брала участь у клубних змаганнях з гірських перегонів в залік аматорського чемпіонату України. Власне, Автомобільна федерація України вперше цього року до такого роду змагань допустила автогонщиків-аматорів.

– Сезон «проїхали» без технічних втрат, – наголосив тренер команди. –Першим пілотом команди був Ігор Мисик, другим – львів’янин Маркіян Клименко, третім спочатку була львів’янка Тетяна Слезінська, а потім в гонках брали участь Павло Василькевич та Володимир Чух. Треті пілоти мінялися, але основний склад залишався незмінним.

С. Жолінський повідомив, що Ігор Мисик, зібравши чи не весь комплект нагород цьогорічних змагань з гірських автоперегонів, так би мовити відзначив свій дебют. Він є аматором у цьому виді спорту й на змаганнях виступає на стандартному автомобілі.

Також тренер команди подякував дирекції торгової мережі «Гостинний дім» Сергію Мостовому та Ігорю Барні за фінансову підтримку. Ця торгова мережа підтримує команду з однойменною назвою з 2006 року.

Автогонщики зізналися, що завдяки такому спонсору вони мають можливість виступати у відкритих чемпіонатах України з автоперегонів.

Перший пілот команди Ігор Мисик розпочав свою кар’єру автогонщика минулого року. До цього він не пропускав жодного із заїздів, в яких брав участь Сергій Жолінський. Торік гонщик ще вчився, а цього року йому вдалося в усіх заїздах бути на подіумі.

На зустріч з журналістами автогонщики принесли весь комплект нагород, частину з яких вони передадуть ТМ «Гостинний дім», де оформлена так звана алея пошани, на якій вже красуються нагороди Сергія Жолінського.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: