Калуський льодовий палац буде жити!

10 липня 17:46
Переглядів: 194
льодова арена

Понад 500 тис. гривень переказало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» енергопостачальній компанії за спожиту Калуським льодовим палацом електроенергію в період з грудня минулого року до липня поточного року. Тільки в червні 2014 року ця спортивна споруда, яка цьогоріч стала обласним комунальним підприємством «Льодова арена», використала електроенергії майже на 92 тис. грн.

– Якби не підприємство, яке постійно фінансово підтримує льодовий палац, то ні в травні, ні в червні, ні в ці липневі дні, коли діти перебувають на літніх канікулах, наш заклад не отримував би електроенергію та відповідно не працював би каток, – говорить директор ОКП «Льодова арена» Євген Геренда. – А відсутність стандартних льодових катків у багатьох містах України і навіть у країнах СНД в цей міжсезонний період і дозволила нам залучити до проведення в Калуському льодовому палаці навчально-тренувальних зборів юних хокеїстів з Ужгорода та фігуристів з Києва й Одеси. Посприяли цьому і помірна плата, яку справляємо за оренду катка, та створені належні умови для проживання й харчування приїжджих спортсменів у готельно-ресторанному комплексі «Меркурій».

Відомі в Україні тренери з фігурного катання займаються в нашому льодовому палаці зі своїми вихованцями, починаючи з середини червня. Відтоді постійно відбувається ротація груп юних спортсменів. Одні фігуристи їдуть додому, інші приїжджають до нашого міста, щоб тренуватися на калуському катку. Зокрема, приїзду чергової групи фігуристів з Одеси очікуємо 20 липня. За словами тренерів, вони бажали б попрацювати з дітьми на катку Калуського льодового палацу до 9 серпня. А на завершення перебування в Калуші юних фігуристів планується організувати їхні показові виступи в льодовому палаці для мешканців міста та його гостей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: