Калуський стрітбольний турнір виграли "Chicago Bulls"

25 липня 08:59
Переглядів: 235
стрітбол

16 липня 2014 року у місті Калуші по вул. Сівецькій, 6 на ігровому майданчику за місцем проживання Івано-Франківським обласним та Калуським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений турнір зі стрітболу в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів в літній період «Олімпійське літо».

На урочистому відкритті учасників змагань привітали директор Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Нижник.

У змаганнях взяли участь дворові команди з різних вулиць Калуша, всього 24 юнака. Для участі у міському турнірі зі стрітболу учасників розподілили на три вікові групи: молодшу(2002-2001р.н.), середню(1999-2000р.н.) та старшу(1997-1998р.н.) по три чоловіка в команді.

Кожна команда змагалася за першість з двома командами-суперницями і турнір закінчився з такими результатами: молодша група – перше місце посіла команда «Chicago Bulls», середня група – переможцем стала команда «ТДР», старша група – І місце здобула команда «Dream Team».

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами, а переможці кубками від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: