Канал "Футбол" транслюватиме матчі "Ниви" у Першій лізі

17 червня 20:12
Переглядів: 532
Автанділ Мдінарадзе

Президент тернопільскої "Ниви" поділився із журналістами враженнями від вчорашної перемоги над "Одесою" та росказав про найближчі плани клубу:

- Сезон був нелегким, як ви знаєте на перших порах ми втратили багато очок. Але сьогодні на нашому стадіоні було свято, яке є апогеєм нинішнього чемпіонату, тому я вважаю, що чемпіонат виявився дуже вдалим. Те, що сьогодні сталося, до чого ми йшли та виконали своє завдання – це свято для тернополян, для мене особисто, для усіх тих людей, які приклали зусилля до цих перемог, тому я дуже щаслива людина, що нам це вдалося зробити.

- Які плани на майбутнє?

- Зараз у першу чергу нам необхідно трохи відійти від цих емоцій, які панують у стані команди. Потім будемо готуватися до святкування, яке заплановане на 30 червня. Паралельно команда піде на невеликий відпочинок, після якого відправиться на збори, ми так думаємо, у Трускавець. Є у нас декілька трансферних завдань, які ми хочемо здійснити. Маємо бажання у першій лізі радувати тернополян і не повторити долю "Ниви", коли вона повернулася і у той самий сезон знову опустилася до другої ліги.

Паралельно буде розбудовуватися серйозна інфраструктура клубу. Буквально за декілька днів ми презентуємо проект нашої спортивної заміської бази, на якій планується шість футбольних полів. Розташована вона буде у десяти кілометрах від Тернополя. А також збираємося відкривати дитячу Академію. "Нива" має бути не просто командою першої ліги, а клубом, який матиме серйозну інфраструктуру. Щоб по можливості (фінансовій у першу чергу) ми могли вийти до Прем’єр-ліги. Це основне завдання нашого клубу. Просто є речі, які потрібно робити послідовно. Не можна перестрибнути вище голови.

Сьогодні на грі були присутні представники каналу "Футбол", ми ведемо із ними перемовини про трансляції матчів першої ліги із тернопільського стадіону. У вівторок приїжджає їх технічна група, вони хочуть подивитися на технічні можливості арени чи можливо вести звідси трансляції. І цю частину клубу ми також розвиватимемо. Незважаючи на те, що стадіон у нас добрий, до нього є дуже багато питань, і його треба привести у такий стан, щоб ці трансляції відбувалися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: