Канал "Україна" розпочинає трансляції матчів кваліфікації ЄВРО-2016

05 вересня 18:00
Переглядів: 238
телевізор

З 8 вересня матчем Національної збірної України проти команди Словаччини канал «Україна» розпочинає цикл футбольних трансляцій кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи 2016 року. Трансляція дебютного матчу України у відборі ЄВРО-2016 запланована на 21:40.

Національна збірна України з футболу розпочинає свою боротьбу за путівку на головну подію у європейському футболі 4-річчя: уже 8 вересня підопічні Михайла Фоменка зіграють дебютний матч у своїй групі С в рамках кваліфікаційного турніру ЄВРО-2016 проти збірної Словаччини.

Канал «Україна», який разом з каналами «Футбол 1» та «Футбол 2» став офіційним й ексклюзивним транслятором ігор відбіркового раунду Чемпіонату Європи 2016 року, також починає марафон футбольних трансляцій матчів Національної збірної України з футболу.

8 вересня, о 21:40, в ефірі каналів «Україна» та «Футбол 1» уболівальники побачать перший матч відбору — Україна-Словаччина. Вболівати за «синьо-жовту» збірну глядачі телеканалів будуть у компанії коментатора Віктора Вацка.

Нагадаємо, в рамках кваліфікаційного турніру ЄВРО-2016 в групі С Національна збірна України зіграє 10 матчів. Суперниками українських футболістів стануть збірні Словаччини, Білорусі, Македонії, Люксембургу та діючі чемпіони Європи — Іспанія. Канали «Україна», «Футбол 1» та «Футбол 2» покажуть усі матчі групового етапу кваліфікації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: