Канополо - гандбол на воді ...

06 серпня 17:51
Переглядів: 196
300х300

Нестримні емоції, вигуки, бризки, молоді хлопці на невеликих човнах–каяках, що раз у раз перевертаються у воду — так виглядають матчі з канополо на тернопільському ставі.

— Ідея виникла під час тренувань з веслування, — розповідає ініціатор гри, учасник асоціації туристів Тернополя Володимир Горон. — Бажаючих назбиралось на дві команди. Гра дозволяє поєднувати навчання із задоволенням. Канополо — новий вид спорту, який динамічно розвивається. Команда складається з п’яти чоловік. Гравці рухаються по полю на каяках і намагаються закинути м’яч у ворота іншої команди. До речі, у грі дозволено штовхати суперника. Тому під час матчу гравці інколи опиняються у воді. За словами учасників, це лише додає емоцій і адреналіну.

Грати у канополо можуть не тільки професійні спортсмени, а й початківці. Матчі відбуваються щочетверга о 18 год. 30 хв. на території дитячо-спортивної школи "Буревісник". Також там діє літня "Школа каякінгу і сплаву", у якій навчають керувати байдаркою, катамараном, каяком та техніки греблі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: