Капітан ФК "Тернопіль" розповів про очікування від кубкового поєдинку проти донецького "Шахтаря"

27 жовтня 09:45
Переглядів: 92
Андрій Кондзьолка

Капітан ФК «Тернопіль» Андрій Кондзьолка розповів про очікування від кубкового поєдинку проти донецького «Шахтаря», тактику на гру та власну готовність до цього поєдинку:

– Перемогти «Шахтар», звичайно, буде важко, наше завдання в цьому матчі показати, наскільки це можливо, хорошу гру. Все залежатиме від того, в якому складі гратимуть «гірники». Якщо буде більше футболістів з дубля, тоді, можливо, нам легше буде грати. Хоча, можливо, буде і навпаки – важче, адже в першому нашому поєдинку Тернополі спершу грали гравці, які ближче до основи і яким нам ще вдавалося якось протистояти. А потім на полі з’явилися гравці, котрим потрібно доводити свої претензії на місце в «Шахтарі», і нам стало ще важче.

– Для тебе особисто участь у подібному матчі має велике значення?

– Звичайно, приємно зіграти проти команди, яка виступає в Лізі чемпіонів УЄФА. Загалом для тернопільської команди, яка ще донедавна грала в аматорах, другій,а нині в першій лігах, зіграти проти будь-якої команди з Прем’єр-ліги – за честь, а тут – протистоятимемо одному з кращих колективів України. Тому в цьому поєдинку спробуємо проявити себе з якнайкращого боку.

– Привідкриєш завісу, за якою тактикою тернопільська команда буде грати проти «гірників»?

– Безперечно, акцент робитимемо на захисті. «Шахтар» у подібних поєдинках грає в атакувальній манері, тому нам прийдеться багато забирати м’яча і сподіватися на швидкі контратаки.

– Андрію, в останньому календарному матчі в Миколаєві тебе замінили після першого тайму. Були якісь проблеми зі здоров’ям?

– Зі здоров’ям все гаразд. Просто команда на той час поступалася, а оскільки я більше спрямований на захисні функції, тому на полі з’явилися футболісти, які тяжіють до атаки, адже завдання було забити гол суперникові.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: