Капітан "Галичанки" Марія Біла: Ми все таж команда – сильна, впевнена і бойова

06 листопада 17:20
Переглядів: 117
БІЛА

За лічені години у львівському палаці спорту «Галичина» (вул.Керченська, 8) розпочнеться найцікавіше протистояння у гандбольній жіночій Суперлізі – «Галичанка» vs «Карпати». Ігри відбудуться сьогодні о 17:30, завтра о 12:30.

Обидві команди впевнені у своїх силах та налаштовані лише на перемогу, про що безкомпромісно заявляють у своїх передматчевих прогнозах.

Капітан «Галичанки» Марія Біла: «Ми налаштовані рішуче і підготовлені добре. Хоча у цьому сезоні не грають наші лідерки Іра Стельмах і Тамара Смбатян, які продовжують кар’єру у Польщі. Пішла від нас і Олена Косик, яку сьогодні побачити у кольорах «Карпат». Та ми все таж «Галичанка» – сильна, впевнена і бойова команда. До нас підтягнулися молоді гравчині, які, зрозуміло, ще дещо скуті, але потенціал у них хороший. Зі старого складу покладаємо надію на нашу збірницю Наталія Савчин, яка сьогодні вже повноцінно замінила Ірину Стельмах. Наталя, як і Ірина, – хороша забиваюча гравчиня, проводить гарні дальні кидки по воротам. Крайні гравці, які будуть бігти у відрив, у нас непогані – Леся Парандій, Марина Коновалова – вони майстерно втікають від суперниць, перехоплюють у них м’ячі. Наталія Туркало гарно веде перехід, уміє бачити весь ігровий майданчик, читає гру суперниць, аналізує ігрову ситуацію та швидко реагує на неї, ще й досвіду скільки за її плечима!

Та маємо перемогти не за рахунок конкретних гравчинь чи якихось особистих якостей, а завдяки справжній командній гри – доповнити одна одну, допомогти і, думаю, результат буде на нашу користь.

У сьогоднішній грі орієнтуємося обов’язково зупиняти «карпатівку» Надію Воронову, яка дуже добре влучає у ворота. Маємо не давати проводити їй кидків. Сильна у них і лінійна гравчиня Анна Лізінська, якщо вона вже заволодіє м’ячем, то стримати її буде важко. Загалом у них всі швидко біжать перехід, тож будемо намагатися збити їх темп, вертатися у захист. Також мають хорошу воротарку Ірину Яблонську, якій забити зовсім непросто, я думаю легеньких м’ячів у ворота залітати не буде.»

Капітан «Карпат» Ірина Яблонська: «Настрій у нас бойовий, налаштовані дуже і дуже серйозно – приїхали перемагати. Думаємо перемогти за рахунок командної гри, намагатимемося зробити якнайменше помилок. Хоч з «Галичанки» пішли Смбатян та Стельмах, команда все одно лишилася на своєму високому рівні, знайшли хороші заміни лідерам, тож, розуміємо, просто сьогодні не буде.

У іграх з «Галичанкою» найбільше остерігаємося декілької їх гравчинь. У хорошій формі Леся Смолінг, Наталія Савчин і Наталія Туркало, яка добре бачить ігровий майданчик і завжди веде у них перехід. Їм приділимо у грі особливу увагу. Прогнозів не робитиму, але у нас завдання – перемога. Це ж і в планах».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: