Капітан "Карпат" Артем Грищенко: "Прикро, що не забив другий м’яч"

03 серпня 13:31
Переглядів: 235
Грищенко

По завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» і донецького «Металурга» своїми враженнями від матчу з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився капітан «зелено-білих» Артем Грищенко, який став автором першого гола у матчі. 

– На мою думку, ми грали сьогодні зовсім не погано. Могли виграти, але могли й програти. Шкода, але ми не реалізували ті моменти, які створили. А одна помилка в обороні призвела до того, що нам не вдалося втримати переможний рахунок. Пропустили ми після стандарту. І що особливо прикро, сталося це наприкінці матчу. Але, що тепер говорити, виправити нічого не можна, то ж будемо працювати, щоб не припускати схожих помилок в майбутньому. 

– Ви знову пропустили стандартний для себе гол після подачі стандарту...
– На установці тренери детально дали вказівку, хто проти кого повинен діяти при подачі кутових та штрафних. Але раз пропустили, значить хтось помилився. При розборі будемо аналізувати чому це сталося і хто саме зробив цю рокову для нас помилку. 

– В першому таймі ти двічі обікрав захисників і двічі виходив сам на сам з воротарем. Перший моменти ти реалізував, а от в другому забити не вдалося. Що стало на заваді?
– Обікравши захисника, я намагався перекинути м’яча через воротаря, який вискочив мені на зустріч. Але в останній момент він зачепив м’яча рукою. Щоправда, мені вдалося підхопити м’яча і я мав ще одну нагоду забити. Але намагаючись поцілити в дальній кут, пробив повз рамку воріт. Звичайно, прикро, що не забив. Але треба сказати, що удар я наносив з досить гострого кута, то ж попасти в ворота було не так просто. 

– На твою думку, рахунок по грі? 
– Думаю, що так. Адже гра була рівною – ні ми, ні «Металург» на поразку не заслужили.

– На що слід звернути увагу тобі та твоїм партнерам в майбутніх іграх?
– Десь ми не зовсім виконали ту установку, яку дали нам перед грою тренери. Але тут слід сказати, що в першому таймі в значній мірі нам не вдалося зробити те, що ми хотіли, через не прості погодні умови. За такої спеки грати дуже важко. Але мушу визнати, загалом те, що ми награвали на тренуваннях впродовж всього тижня, втілити в життя нам сьогодні так і не вдалося. Як не прикро, але сталося саме так. 

– Тебе особисто «Металург» сьогодні чимось здивував?
– Загалом ні. Як я вже казав, ми добре вивчили їхню гру і вони грали саме так, як ми від них і очікували. Ми знали, що вони використовують в грі довгі діагональні передачі і саме це було сьогодні їхньою головною зброєю в атаці. То ж ніяких сюрпризів в грі суперника сьогодні не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: