Капітан «Левів» Дмитро Гнітько приносить перемогу своїй команді в овертаймі над «Білим Барсом»

12 січня 22:36
Переглядів: 149
Default Image

У важкому домашньому матчі 30 туру чемпіонату ПХЛ проти броварського «Білого Барса» важку перемогу здобув ХК «Леви». У першому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. Хоча моменти були як у "Левів" так і в "Білого Барса". Зате у другій двадцятихвилинці з 24 по 26 хвилину шайби посипалися немов із рогу достатку. Спочатку господарі закинули двічі. А потім їм двічі тією ж монетою відплатили гості.

Гравець «Левів» Панченко після класного пасу Расторгуєва дальнім кидком «запалив» сирену за воротами «Барсів». Згодом капітан «Левів» Дмитро Гнітько виявився найрозторопнішим на «п’ятаку» «Білого Барсу» і холоднокровно перграв їхнього воротаря Котова – 2:0. Та не встигли господарі як слід відсвяткувати другу закинуту шайбу, як «барси» показали зуби і закинули першу шайбу у відповідь. Зробив це Бернацький. А згодом і друга шайба влетіла у ворота американського воротаря «Левів» Раяна Донована. Закинув «Білий Барс» перебуваючи у чисельній більшості. Авторство шайби на свій рахунок записав Дубков.

Третій період вийшов не менш бойовим, аніж перші два. Однак у ньому повторився сценарій першого. Як не намагалися обидві команди не доводити матч до овертайму та закинути шайбу, їм це так і не вдалося зробити в основний час.

У додатковий час примхлива пані Фортуна була більш прихильнішою до «Левів». Саме їхній капітан Дмитро Гнітько закинув переможну шайбу та оформив тим самим дубль у звітній грі.

Зазначимо, що завдяки цій перемозі «Левам» нарешті вдалося перервати свою серію без перемог у чемпіонаті Професіональної хокейної ліги України.

30 тур. ПХЛ. «Леви» - «Білий Барс» - 3:2 (0:0; 2:2; 0:0) (1:0) ОТ
Голи:
Панченко (Расторгуєв), Гнітько (Лєгачов), Гнітько – Бернацький (Слюсар), Дубков (Слюсар, Войцеховський – більш.)
Воротарі: Донован – Котов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: