Капітан тернопільської "Ниви" потрапив у скандал

29 грудня 17:06
Переглядів: 264
нива гірник донець

26-ого грудня відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому, серед інших розглядалося питання щодо капітана тернопільської Ниви Андрія Донця. Виявляється він, заявився у Преміум-лігу регіонального відкритогочемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2014-2015 за монаду Ротор.

На засіданні контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО розглядався протест представника команди Газовик, Притиса В.А., поданого після матчу 7-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ регіонального відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2014-2015-го років між командами Ротор (Хмельницький) – Газовик (Хмельницький), в якому у складі команди Ротор приймав участь гравець Донець Андрій Миколайович, який за твердженням представника команди Газовик Віктора Притиса має діючий контракт з командою першої ліги чемпіонату України з футболу, Нива (м. Тернопіль), та згідно пункту 3.39.3 регламенту ПРЕМІУМ-ЛІГИ регіонального відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2014-2015-го років не мав права приймати участь у вищевказаній грі.

Контрольно-дисциплінарний комітет вирішив відсторонити гравця команди Ротор (Хмельницький) Андрія Донця від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ регіональному відкритому чемпіонаті (кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2014-2015-го років до моменту надходження офіційної відповіді із ФК Нива (м. Тернопіль).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: