Каратистка Катерина Крива – найкраща спортсменка травня в Україні

01 червня 11:37
Переглядів: 175
крива

Національний олімпійський комітет України шляхом голосування визначив найкращого спортсмена та тренера України у травні місяці. Ними стали - випускниця спеціалізації карате ЛДУФК Катерина Крива та її тренер, старший викладач нашого університету Ігор Богдан.

Цим титулом львів’янка відзначена за дві золоті медалі, які вона виборола на чемпіонаті Європи з карате, що проходив вперше у статусі вже олімпійського виду спорту 4-7 травня у турецькому місті Ізміт. Українка виступала у своїй ваговій категорії - 50 кг та в командному куміте, у яких зробила золотий дубль. Це досягнення стало рекордом за всю історію українського карате та дозволило національній збірній посісти високе четверте місце у загальнокомандному заліку серед 44 країн Старого континенту.

15 червня в київському офісі НОК України відбудеться урочисте вшанування номінантів, які представлятимуть наш університет.

А попереду в Катерини Кривої та її тренера напружений етап підготовки та участь у Всесвітніх Іграх-2017, змагання з карате в програмі яких будуть проходити 25-26 липня у польському місті Вроцлаві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: