"Кардинал-Рівне" - "Енергія" (Львів) – 2:2, 7:8 по пен. Післяматчеві коментарі гравців "Кардиналу"

20 квітня 19:57
Переглядів: 201
енергія кардинал

Вихованець харківської школи футболу, Євген Ланко, з’явився у «Кардиналі» лише наприкінці вересня минулого року. За неповний сезон він встиг забити за нову команду вісім голів і стати невід’ємною частиною клубу. Свій шанс відзначитися Євген мав і у домашньому матчі з «енергетиками».

- Євгене, як готувалися до домашньої зустрічі з «Енергією»?

- Ми знали, що гра буде непроста. Це плей-офф, це «Енергія». Але команда вірила у себе. Ви усе бачили, ми мали перемагати. 

- Що пішло не так, на твою думку?

- Все йшло за планом. Могли вигравати. Вели у рахунку, мали забивати третій і четвертий гол. «Енергія» наприкінці гри добряче тиснула, але і у нас були шанси. Просто не пощастило.

- У серії пенальті також все йшло за вашим сценарієм до певного моменту...

- Психологічна перевага постійно була на нашому боці. Ми били першими. Усі хлопці свої удари реалізовували. Суперник постійно балансував на грані поразки, бо кожен промах міг бути останнім. І вболівальники здорово нас підтримували. Але «Енергія» - це команда з досвідом. Навіть, за таких несприятливих обставин вони не зробили жодної помилки. До того ж, фантастично зіграв їхній воротар.

- Про що говорили з хлопцями після гри?

- Про що тут говорити? Всі розбиті і розчаровані. Ми провели непоганий сезон, мали проходити далі. Це все треба просто пережити.

Перед серією плей-офф із львівською «Енергією» Іван Гурко опинився у непростій ситуації. Воротар, який дотепер був здебільшого дублером став основним і єдиним у складі «Кардинала». Випробування Іван пройшов гідно. Жоден із п’яти м’ячів, які львів’яни забили «Кардиналу» у двох матчах не можна вважати його недопрацюванням. 

- Іване, «Енергія» сьогодні чимось здивувала «Кардинал» у плані ігрового сценарію?

- Ні. Ми дуже добре знайомі з цією командою, давно їх вивчили. Цілеспрямовано готувалися саме до такої гри, яку сьогодні ми усі бачили. Втім, результату очікували іншого. Матч повністю йшов за нашим сценарієм і ми повинні були вигравати.

- Чого ж не вистачило для перемоги?

- Кількох секунд. Фортуна сьогодні була не на нашому боці. Та й ми самі не використали величезну кількість гольових моментів. Усе в купі і стало причиною поразки і дострокового завершення сезону.

- Про що говорили в роздягальні після гри?

- Всі розчаровані. Слів немає. Віце-президент клубу Михайло Кондратюк подякував хлопцям за сезон. Гадаю, попереду в нас ще детальний аналіз сезону. А зараз усі спустошені.

Капітан МФК «Кардинал-Рівне» знову став одним із героїв зустрічі. Віталій Танський забив красень-гол і реалізував післяматчевий шестиметровий удар. Втім, навіть це не допомогло подарувати команді шанс на третій матч у серії з львівською «Енергією».

- Віталію, як сталося так, що команда не дотерпіла три секунди до завершення матчу?

- Втрата концентрації, розслабленість, чи розгубленість. Важко пояснити і взагалі щось говорити зараз. Усі розчаровані результатом. Це дуже неприємно. Гра повністю йшла за нашим сценарієм...

- Це гол ніяк не вивів команду із рівноваги перед серією пенальті?

- Не думаю. Тоді про це вже ніхто не думав. Пропустили, нічия – потрібно було вигравати серію пенальті...

- Тренували перед грою шестиметрові удари?

- Так, відпрацьовували пенальті, усією командою. Але це лотерея. Не можна когось звинувачувати у поразці. Усі виклалися, всі старалися. Ми заслуговували як мінімум на ще один матч у серії. Заслуговували на шанс ще поборотися за медалі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: