"Кардинал-Рівне" - "Ураган". Передмова до матчу

22 жовтня 16:00
Переглядів: 82
Скіцко

Іван Скіцко та Ігор Корсун поділилися очікуваннями від наступної гри

Вже найближчої суботи команда "Ураган" візьме курс на Рівне, де у неділю, 23 жовтня, зіграє матчу із місцевим "Кардиналом". Напередодні поєдинку 5 туру Чемпіонату України своїми очікуваннями поділилися головний тренер "драконів" Іван Скіцко та гравець івано-франківскої команди Ігор Корсун.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Настрій - тільки бойовий! Минула домашня перемога додала сил і впевненості, тож їдемо в Рівне тільки з позитивними думками. Вкотре повторюся, що слабких команд в Екстра-лізі немає, до того ж, знаю, що "Кардинал" грає вдома дуже потужно. Тож нас чекає непростий виїзд, адже суперник після поразки у Херсоні захоче реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

В "Кардиналі" є сильні лідери – Новак, Басіч, Концеба, граючий тренер Сергій Піддубний, також в будь-який момент не на нашу користь можуть зіграти Мануйленко і Фаренюк. До даної гри ми підходимо серйозно, нам треба здобувати очки і покращувати турнірне становище.

- Хто вийде на паркет у Рівному - вже визначилися?
- В "Урагані" дуже велика конкуренція, і хлопці, які не потрапляли в протокол, доказують свою самодостатність, що мені, як тренеру, дуже імпонує. Зокрема, дуже задоволений діями Миколи Микитюка, він проявив себе з дуже хорошої сторони, і підсилив команду на грі з "ЛТК-ІнБев-НПУ". А з гравцями вже визначився. Відразу скажу, що до виїзду не готувався Петро Шотурма. Крім того, маємо втрати серед воротарів - у вівторок травмувався Ігор Байдак.

Ігор КОРСУН, гравець "Урагану":
- Ми налаштовані тільки на перемогу, і будемо докладати максимум зусиль, щоб взяти три очки. Головне – виконувати установку тренера, реалізовувати моменти, і бути максимально сконцентрованим на майданчику. Вірю, що все буде добре!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: