"Карпатам" бракує яскраво вираженого нападника"

13 березня 16:50
Переглядів: 129
карпати волинь

Володимир Мозолюк, нападник "Волині" (1981-1994, 1996-2000) та "Карпат" (1995), дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

- Дербі є дербі. Доки існував "Верес", для нас у Луцьку основним подразником виступало Рівне. Зараз найбільше налаштовуємося на "Карпати". Львів’яни, зрештою, теж до "Волині" ставляться по-особливому. Тому яке б команди місце не займали, яким би не було матеріальне становище, а ці протистояння завжди відзначаються бойовитістю. Можу сказати, що "Волинь" до цього матчу готується надзвичайно серйозно. У двосторонках випробувано два різних склади, тому хто вийде сьогодні в основі, не можу визначити навіть для себе. Звісно, лідер атаки – Бікфалві. Подобається мені, як прогресує останнім часом молодий Віктор Хомченко.

Львів’яни теж у останніх матчах виглядають непогано. Видно, що команді бракує яскраво вираженого нападника, бомбардира. Але то вада не лише "Карпат". В будь-якому разі, гра нині буде цікавою. При цьому виграти можуть як господарі, так і гості. Досвід показує, що не завжди в цих перемогах треба шукати логіку. Пригадую, ще в ті часи, як "Волинь" тренував Мирон Маркевич, ми програвали, хоч грали ліпше, в луцьку, але потім навпаки перемагали у Львові.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: