"Карпатам" не залишалося нічого іншого, як звернутися до суду" - Ігор Циганик

24 лютого 16:48
Переглядів: 171
циганик

Ведучий популярної програми «ПроФутбол» Ігор Циганик під час інтерв’ю сайту sport.ua розповів про ситуацію із колишнім гравцем Гудимою та дії, що спонукали львівський клуб звернутися до суду загальної юрисдикції. 

– ...Є один нюанс. Футбольний клуб «Карпати» подав у суд загальної юрисдикції. В принципі Федерація футболу України повинна була б зараз шукати якийсь компроміс, тому що УЄФА і ФІФА дуже жорстко реагують і можуть позбавити професійного статусу. Але, глибоко знаючи цю ситуацію, я на боці «Карпат». Свого часу «Карпати» мали серйозні борги перед футболістами. Майже усім футболістам, які грали безпосередньо у складі, виплатили ці борги. Є питання лише по одному футболісту – Гудимі. Він у 2013 році виграв суд в Палаті з вирішення спорів по максимальній шкалі. Уявіть собі: людина, яка зіграла п'ять матчів за «Карпати» взагалі, отримала від Палати з вирішення спорів у 2013 році за розірвання контракту максимальну компенсацію.

– Ви натякаєте на те, що в Палаті були корумповані люди?
– Я не натякаю, я переконаний в тому. Знаючи людей, які тоді керували Палатою з вирішення спорів, і ту систему, яку ми свого часу розслідували і показували у «Профутболі», коли Палатою з вирішення спорів, Апеляційним комітетом і Комітетом з питань ліцензування керувала одна людина, яка замикала на собі потік грошей. Тобто якщо не виконаєш рішення, не видамо тобі ліцензію. Просто змушували ось таким чином платити максимальні компенсації.

– Я знаю, що і у «Карпат» в ті роки було добре лобі...
– Усім футболістам, з якими домовлялися, гроші віддали. Безперечно, є здоровий глузд, де можна, а де – ні. Якщо «Карпати» не могли знайти правди у футбольних інстанціях, їм нічого не залишалося, як подати в суд загальної юрисдикції. А виходу немає, від безсилля ти просто не розумієш. Гудиму я знаю дуже давно, він програвся повністю і сидів два дні у підвалі. Він зустрічався із дівчинкою, яка сиділа на касі в букмекерській конторі. Вона взяла гроші з букмекерської контори, вони поставили, все програли. Їм потрібно було віддавати, їх не випускали звідти. Генеральний директор приїхав вночі – і викупив їх. Не люблю людей, які не пам'ятають добро.

– Чого варто очікувати далі від цієї ситуації?
– Думаю, все-таки «Карпати» повинні забрати заяву із суду загальної юрисдикції. Але тут Федерація повинна піти назустріч і шукати якісь компроміси. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: