"Карпатам" загрожує зняття з чемпіонату 2014/15

30 травня 18:13
Переглядів: 260
Карпати Львів

У п’ятницю, 30 травня, у Будинку футболу під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Серед питань порядку денного основним був пункт, який передбачав визначення кількості клубів на отримання атестату, який дає право участі у клубних змаганнях УЄФА спортивного сезону 2014/2015 рр. Заслухавши інформацію від Ігоря Гатаулліна стосовно стану справ у клубах, що за спортивним критерієм отримали можливість взяти участь в єврокубках сезону 2014/15, а також після обговорення існуючих проблем у клубах-претендентах на отримання ліцензії УЄФА, члени Комітету склали список клубів для участі в європейських турнірах, який далі розглядатиме та затверджуватиме УЄФА.

Далі було розглянуто питання відповідності фінансовим вимогам та критеріям Регламенту з атестації клубів Прем’єр-ліги України клубів ФК «Говерла» (Ужгород), ФК «Карпати» (Львів) та ФК «Волинь» (Луцьк). Ці три клуби поєднує одне − заборгованість перед футболістами або тренерами. Після того, як було вислухано бачення представників клубів, яка були присутні на засіданні, Комітет визначив термін для виявлення позитивної динаміки у зменшенні існуючої заборгованості − 10 червня. Якщо у встановлений строк вищевказані футбольні клуби не покажуть позитивні зрушення у приведенні фінансового критерію до норми, Комітет залишить за собою право відкликати атестат на право участі у змаганнях Української Прем’єр-ліги сезону 2014/15.

Наостанок було повідомлено, що наступне засідання відбудеться 10 червня. На ньому будуть розглянуті підсумки атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ, а також пройде заключний розгляд питання щодо видачі атестату, який дає право на участь у Другій лізі футбольному клубу «Барса» (Суми).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: