"Карпатівець" Микитин зіграв за збірну U-17 проти італійців

22 березня 20:30
Переглядів: 72
Про Карпати

У суботу, 21 березня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1998 року народження, стартувала в еліт-раунді Євро-2015 року, який проходить у Німеччині. У першому матчі групи 8 наші хлопці зустрічалися з однолітками з Італії. У складі «синьо-жовтих» увесь матч відіграв захисник команди СДЮШОР «Карпати» Віталій Микитин.

Зі стартових хвилин зустрічі ініціативу захопили саме італійці, які провели кілька небезпечних атак. Підопічні Володимира Циткіна розраховували на контратаки. Так тривало до 29-ї хвилини, коли капітан збірної Італії Льямас відкрив лік забитим м’ячам. Асистентом виступив Маттіоли. Українці спробували перехопити ініціативу, і на декілька хвилин їм це вдалося. Але наші суперники вдало оборонялися, і перший тайм так і завершився – 0:1 на користь Італії.

У другому таймі головний тренер «синьо-жовтих» спробував переломити хід зустрічі, зробивши по перерві подвійну заміну. Проте саме італійці мали декілька можливостей аби подвоїти рахунок у матчі. На 67-й хвилині Топалов мав момент, щоб вразити ворота Ріццотто, але той був надійним на останньому рубежі. До фінального свистка наші суперники зіграли впевнено і прагматично, довівши матч до переможного кінця.

В іншому матчі групи 8 збірна Німеччини розгромила Словаччину з рахунком 3:0. Саме з німцями «синьо-жовті» зіграють у наступній зустрічі, що відбудеться 23 березня о 12:00 за київським часом.