"Карпатівець" Василь Кравець провів спаринг зі знаним боксером Романом Джуманом

14 грудня 12:07
Переглядів: 205
джуман

Один із найближчих «резервістів» головного складу ФК «Карпати» 17-річий захисник команди U-19 Василь Кравець захопився боксом. Попри те, що відвідує боксерську залу лише місяць, уже наважився на спаринг зі знаним львівським боксером Романом Джуманом.

У складі «зелено-білих» юніорів Василь Кравець провів 16 матчів, забив 2 голи.  Головна його мрія – зіграти у Лізі чемпіонів. Утім, окрім футбольних амбіцій, нещодавно у хлопця з’явилися ще й боксерські. «Бокс – це таке собі спортивне хобі», – пояснив Василь. Щоб з’ясувати, чого вартує на рингу,  вирішив зустрітися із відомим боксером Романом Джуманом і пройти випробування спарингом.

Після «поєдинку» Джуман високо оцінив можливості футболіста.

«У Василя, як у більшості футболістів, хороша координація, що дуже важливо для боксу, - прокоментував здібності Кравця Роман Джуман.  – А ще у хлопця непоганий удар,   жорсткий. Якщо відточити техніку, то Василь битиме максимально потужно. Саме сила удару може бути його головним козирем».

За словами ще одного знаменитого львівського боксера і палкого вболівальника «Карпат» Андрія Котельника, навики боксера можуть стати Василеві у нагоді і на полі.

«Ці два види спорту один одному допомагають. Тим паче Василь – захисник, тому знати кілька силових прийомів, боксерських «штучок» йому не завадить», - зауважив Андрій Котельник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: