Карпатівець Володимир ГУДИМА у складі молодіжної збірної України готуватиметься до Меморіалу Валерія Лобановського

03 серпня 19:24
Переглядів: 381
Default Image

У неділю, 8 серпня, у містечку Буча на Київщині молодіжна команда України, до лав якої викликані гравці 1990-91 років народження, розпочне підготовку до участі в Меморіалі Валерія Лобановського.

Дві «молодіжки»

Наставник української збірної U-21 Павло Яковенко уже тримає у полі зору відбірний цикл чемпіонату Європи-2011/13. Наступна кампанія розпочнеться в березні наступного року, тоді як поточний кваліфікаційний турнір − Євро-2011 (U-21) − завершиться 13 жовтня цього року. Таким чином, для підготовки нової збірної залишаться лише дві дати ФІФА − 17 листопада 2010-го та 9 лютого 2011-го. На думку наставника «молодіжки» Павла Яковенка, такого короткого терміну недостатньо для підготовки боєздатного колективу.

Три підготовчі збори

Саме тому український тренер уже зараз формує нову команду. Раніше з цією ж метою два навчально-тренувальні збори провели гравці 1990 р.н., і один − молодші на рік виконавці. На восьмому за ліком Меморіалі Валерія Лобановського, який пройде 10-11 серпня на стадіонах Києва та поблизької Бородянки, Україну представлятиме колектив, складений переважно саме з цих хлопців. Підготовка та безпосередній виступ «молодшої» команди будуть проводитись згідно з програмою Яковенка під началом окремого тренерського штабу, який очолює Олег Кузнецов.

Вісімка «дебютантів»

Для участі у турнірі викликано 25 футболістів, вісім з яких поки не долучалися до зборів «молодіжки». Найбільше представництво у цій збірній мають донецький «Шахтар» та київська «Оболонь», які делегували відповідно по п’ять гравців. Перший матч українці проведуть проти іранців 10 серпня у Бородянці на стадіоні «Борекс». Початок зустрічі − о 18.00. 

Склад молодіжної збірної (1990-91 р.н.):

Воротарі: Ігор Березовський («Оболонь» Київ), Ігор Левченко («Олімпік» Донецьк), Артем Тетенко («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Максим Імереков, Ярослав Олійник (обидва − «Шахтар»), Сергій Люлька («Динамо-2» Київ), Андрій Нестеров («Металург» Запоріжжя), Ігор Пластун, Юрій Путраш (обидва − «Оболонь»), Олег Поліщук («Севастополь»), Ігор Чайковський («Зоря» Луганськ).

Півзахисники: Андрій Богданов («Арсенал» Київ), Дмитро Гречишкин, Віталій Федотов (обидва − «Шахтар»), Артем Громов («Ворскла» Полтава), Володимир Гудима («Карпати» Львів), Кирило Петров, Дмитро Хомчановський (обидва − «Кривбас» Кривий Ріг), Василь Прийма («Металург» Донецьк), Сергій Рибалка («Динамо-2»), Євген Шахов («Дніпро» Дніпропетровськ).

Нападники:.Євген Павлов («Волинь» Луцьк), Віктор Сахнюк («Арсенал»), В’ячеслав Турчанов, Антон Шевчук (обидва − «Оболонь»).
ffu.org.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: