Карпатівці готуються до Кубку Співдружності

20 січня 17:50
Переглядів: 5748
пучковський

Уже 24-го січня на молодіжну збірну України чекає старт міжнародного турніру Кубок Співдружності, що відбудеться на штучних полях в Санкт-Петербурзі. За «синьо-жовтих» на цих змаганнях гратимуть футболісти 1993 року народження і молодші. Головний тренер молодіжки Сергій Ковалець запросив двох карпатівців – захисника Дениса Мірошніченка та атакувального півзахисника Тараса Пучковського.

На відкритому тренуванні, що відбувалося у манежі, було помітно, що львівські хлопці перебувають на емоційному піднесенні від самого факту запрошення до табору збірної. Власне, вони постали перед серйозним вибором – поїхати на збори з «Карпатами» і боротися за місце в основному складі чи отримати досвід в збірній. За словами карпатівців, рішення було ухвалено після розмови з Олександром Севідовим. До того ж, у Пучковського та Мірошніченка буде нагода проявити себе на других турецьких зборах.

Під час тренування Денис і Тарас були доволі активними. Пучковський відзначився у двосторонній грі, але боковий суддя помітив в цьому епізоді офсайд. Однак це не вплинуло на загальний настрій «левів». Вони серйозно готуються до турніру, на якому хочуть себе проявити з якнайкращого боку.

Нагадаємо, що 24-го січня українці зіграють проти молодіжки Киргизії, наступного дня їхнім опонентом стануть однолітки з Естонії, а 27-го січня наша збірна проведе заключний матч у групі проти Таджикистану.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: