"Карпатівці" Ксьонз та Мисак взяли участь в традиційній автограф-сесії

25 жовтня 10:38
Переглядів: 49
ксьонз

Перші осінні морози та дрібний сніг не налякав уболівальників і не віднадив їх від зустрічі з двома карпатівцями – воротар Роман Мисак та вінгер Павло Ксьонз якраз збиралися прийти до центрального магзину-музею «Фанат» на автограф-сесію.

Хлопці виявилися пунктуальними і прийшли за кілька хвилин до початку. Ховаючись від холоду, в магазині вже було кілька десятків уболівальників, але на око, їх було менше, аніж зазвичай на таких заходах. Зрештою, згодом з’ясувалося, що не все так страшно і популярністю Мисак та Ксьонз користуються не меншою, аніж їхні партнери. Справа в тому, що львів’яни вже знають – не обов’язково приходити рівно о 18:30, коли збирається найбільша кількість уболівальників. Можна прийти трішки пізніше і більше часу провести з футболістами. Так вийшло, що протягом години часу воротар та хавбек без діла не сиділи, але й черг за їхніми автографами великих не було.

Загалом же, із кількох сотень листівок з фотографіями гравців, на столику залишилося не більше десятка. До того ж уболівальники змогли скористатися спеціальними знижками, що тривали протягом сесії. Найбільшою популярністю, ясна річ, користувалися теплі речі – шалики та шапки, які розходилися наче гарячі пиріжки.

Тож у підсумку задоволеними залишилися усі – уболівальники йшли з «Фанату» із обновками, фотографіями та підписаними листівками, а футболісти із добрим настроєм, отримавши чимало побажань від уболівальників на майбутній матч проти київського «Динамо», що відбудеться у вівторок. Мабуть, особливо приємно було Романові Мисаку, для якого такий захід став першим у кар’єрі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: