Карпатівці в оренді. Олександр Касьян

09 січня 20:00
Переглядів: 254
Касьян

Одним із володарів українського паспорта у складі "Хіміка" став Олександр Касьян, який ще навесні допоміг "Томі" пробитися до РПЛ. Зараз же перед ним інше завдання: допомогти зберегти прописку у ФНЛ.

Прийшовши вже по ходу сезону він одразу зайняв місце у основі, яке не підлягає сумнівам. Однак, ми вже згадували про невдалу гру команди. Іноді і Олександр провалював матчі, але у більшості поєдинків він був кращим серед гірших, постійно шукаючи моменти біля воріт суперника. Напевно, Касьяну найбільше запам’ятається вже згаданий кубковий матч проти ЦСКА. Українець заробив пенальті, який в подальшому було реалізовано і рахунок у матчі тоді став 1:2 на користь ЦСКА. Тоді здавалося, що зажевріла іскорка надії для провінційної команди, але ту іскорку відром води загасив сам же Касьян. Він невиправдано грубо зіграв проти гравця армійського клубу в центрі поля, за що був вилучений.

Та не тільки цим запам’ятався Олександр. З його прізвищем пов’язані і штрафи, при чому один з них він заплатив особисто. За сутичку з ще одним екс-представником УПЛ, а нині гравцем "Шинника" Володимиром Коритько КДК РФС покарав українця на 20 тис.рублів. Інший штраф був накладений на клуб у розмірі 100 тис.рублів за не оформлення належним чином посвідчення футболіста-професіонала для Касьяна, що стало порушенням регламенту, крім того, клубу були за це зараховані дві технічні поразки. Ну тут трохи дивно, адже "Хімік" ці матчі і так програв 0:2 і 0:3, але…

Статистика: 14 матчів ( 13 у основі), 2 голи, одна гольова і одне попередження в чемпіонаті, а також 2 матчі і вилучення у Кубку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: