Карпатівці відвідали пораненого бійця

30 березня 20:50
Переглядів: 146
карпати

Перед товариським матчем із литовським «Жальгірісом», невелика делегація «зелено-білих» вирушила до одного з госпіталів Вільнюса, де лікується один з вояків АТО Олег, який під час бойових дій зазнав важкого поранення. 

З початком війни на Сході Україні, увесь світ намагався підтримувати наш народ. Не стала винятком і Литовська Республіка, яка запропонувала Україні допомогу – взяти на лікування 50 поранених українських бійців. Перша черга – 14 чоловік, приїхала до Вільнюса ще у вересні. Сьогодні майже всі вони вже вдома. Лише Олег, уродженець Зашкова, що на Черкащині, досі перебуває у палаті столичної лікарні. У чоловіка важке поранення ноги, отримане під Ілловайськом. Коли військовий з батальйону «Донбас» дізнався, що до нього мають приїхати гості з України попросив лише одного – рідного сала. Каже, тут воно не таке смачне, як на батьківщині.

Так, з куснем відбірного сала, що його презентував Олегу партнер «Карпат» компанійський ресторан «Панська чарка», а також з набором клубної атрибутики, провідати солдата поїхав спортивний директор львівського клубу Юрій Беньо та адміністратор команди Андрій Ханас. Коли «карпатівці» зайшли до палати, Олег спав. Жартує, мовляв, більше тут і робити нічого. У Вільнюсі Олегові бракує спілкування. Тож приїзду футбольних гостей чоловік радіє. Але через те, що досі не може пересуватися без допомоги, потрапити на матч із «Жальгірісом» він не зможе. 

Та Олег не засмучується. Все ж він зможе скуштувати смачного гостинця, що йому зі Львова везли карпатівці. А ще пацієнт попросив «зелено-білих» сходити з ним «на перекур». «Я ж не палю» – відповів Юрій Беньо. «Нічого, хоч постоїте поруч зі мною. Не кожен може похвалитися, що був на перекурі з карпатівцем». «Тоді одужуйте і зможете ще похвалитися, що тренувалися з нами – разом поганяємо м'яча». 

Пересувається Олег лише за допомогою спеціального тримача. Але дорогою до курилки може зайти в гості до інших пацієнтів – його тут уже всі знають. Наостанок Олег побажав «Карпатам» перемоги у грі з «Жальгірісом» і висловив сподівання, що місцеві фанати виконають український народний хіт... 

До слова, на вечірню гру завітають п’ятеро побратимів бійця, які також перебувають на лікуванні у Литві, за 130 кілометрів від Вільнюса, в одному з курортних містечок. На них також чекають пам’ятні подарунки від ФК «Карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: