Карпатівці здобули золото на турнірі Малого Повстанця

06 серпня 21:30
Переглядів: 208
карпати діти

З 31 липня по 2 серпня у Варшаві проходив турнір пам’яті Малого Повстанця. Меморіал приурочений 73-ій річниці Варшавського повстання, щоби вшанувати пам’ять дітей, які загинули у польській трагедії. 

В цілому, у турнірі взяло участь близько 200 учасників з Польщі, України, Англії та Німеччини. Десять команд було поділено на дві групи: польські колективи та іноземні суперники. «Карпати» посіли перше у місце у своїй групі, випередивши англійських, німецьких суперників, а також ще одну львівську команду «СДЮШОР-4 Львів». До слова, у галицькому двобої карпатівці перемогли опонента з рахунком 1:0.

У фінальному поєдинку карпатівці зустрічались із варшавською командою «Полонія». Матч завершився із розгромним рахунком 4:0 на користь «зелено-білих».

ФК «Карпати» вітає юних футболістів, а також тренерів Руслана Миколайовича Маланія та Андрія Михайловича Грінера із завойованим трофеєм та бажає у майбутньому підкорювати тільки найвищі вершини.

Також до привітань приєднався легендарний футболіст львівського клубу Артем Федецький. До слова, юні карпатівці завітали до Артема на автограф-сесію, але не з пустими руками. Кожен з футболістів прийшов у зелено-білій формі, з медаллю на шиї та блискучим кубком. Артем особисто привітав хлопців, зробив пам’ятне фото та побажав здобути ще не один кубок у їхній професійній кар’єрі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: