"Карпати-2000" стартували на турнірі "Крим – це Україна"

23 серпня 09:30
Переглядів: 98
Карпати

У Херсоні розпочався другий традиційний Всеукраїнський турнір з футболу серед команд юнаків 2000 року народження «Крим – це Україна». ФК «Карпати» на ньому представляють вихованці клубної СДЮШОР (тренери – Василь Леськів і Любомир Вовчук).

У першій грі групового етапу «Карпати-2000» зустрічалися з однолітками «Торпедо» із Миколаєва. Поєдинок у форматі два тайми по 40 хвилин проходив у спекотну погоду, тож підтримувати високий темп було не просто. Тим не менше, карпатівці упродовж обох таймів контролювали гру. Саме наші хлопці й відкрили рахунок: Володя Задерецький отримав передачу від Максима Сеника і влучно пробив по цілі – 1:0. «Зелено-білі» продовжували володіти ініціативою, але на 33-й хвилині торпедівці зі штрафного відіграли пропущений м’яч. Тож на перепочинок команди пішли за рівного рахунку – 1:1.

Щойно поновилася гра в другому таймі, як «Карпати» знову вийшли вперед. Віталій Максимець своїми активними діями змусив оборону миколаївців порушити правила у власному штрафному майданчику і Олександр Рибачук ударом з 11-метрової позначки переграв голкіпера суперника – 2:1. Та знову, як і в першій половині, «зелено-білі» пропустили гол у свої ворота наприкінці тайму. Різко перейшовши з оброни в атаку, «леви» втратили м’яча і гравці «Торпедо», скориставшись вільним простором на нашій половині поля, організували своєму нападнику очне побачення з воротарем. Форвард свій шанс не змарнував, тож фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 2:2.

Додамо, що уже завтра вранці підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука зіграють поєдинок другого туру групового етапу. Суперником нашої команди буде херсонська «ДЮСШ-Освiта», яка в першому турі поступилася ФК «Дніпро» – 1:2. Поєдинок на полі стадіону «Мастер-С» розпочнеться о 10:00.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР «КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА»