"Карпати-2004" – переможці Кубка ФК "Карпати"–2015

20 квітня 23:20
Переглядів: 195
карпати

У Львові фінішував престижний дитячий турнір «Кубок ФК «Карпати» – 2015», присвячений 40-річчю заснування клубної СДЮШОР. Учасниками змагань, що тривали упродовж трьох днів (17 – 19 квітня), були 18 команд, сформованих з гравців 2004 року народження. У підсумку головний трофей вибороли вихованці СДЮШОР «Карпати» (тренери – Віталій Пономарьов і Михайло Дячук-Ставицький).

Матчі відбувалися на двох майданчиках зі штучним покриттям останнього покоління комплексу стадіону «Україна». У турнірі, окрім господарів – львівських «Карпат», взяли участь представники кращих футбольних шкіл України, зокрема, київського «Динамо», одеського «Чорноморця», запорізького «Металурга», дніпропетровського «Дніпра», а також дві команди з польського Кракова. 

МАТЧІ ПРОВОДИЛИСЯ ЗГІДНО «ПРАВИЛ ГРИ В ФУТБОЛ»:

  • • тривалість матчів: два тайми по 14 хв. (загальний час), з 5-хвилинною перервою;
  • • склад команди: 7 польових гравців та воротар (загалом у заявці 15 футболістів);
  • • кількість замін необмежена, дозволялися зворотні заміни (заміна воротаря тільки під час зупинки гри з дозволу арбітра);
  • • м’яч від воріт воротар вводив виключно руками.


ТУРНІР ПРОВОДИВСЯ ЗА НАСТУПНОЮ СХЕМОЮ:

  • • 18 команд-учасниць було розбито на три групи – по шість у кожній;
  • • матчі в групах проходили в одне коло – кожен з кожним;
  • • по два переможці груп з заліком гри між собою у фінальному турнірі в одне коло розіграли 1–6-е місця; команди, що стали у своїх групах третіми і четвертими – місця з 7-го по 12-е; п’ятими і шостими – з 13-го по 18-е. Загалом кожна з команд упродовж трьох ігрових днів зіграла по дев’ять матчів.


ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП




ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП




ПДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМАНД

  • 1. «Карпати-1» Львів
  • 2. «Карпати-2» Львів
  • 3. «Металург» Запоріжжя
  • 4. «Дніпро» Дніпропетровськ
  • 5. «Оболонь» Київ
  • 6. «Сузір`я» Свалява
  • 7. «Барса» Суми
  • 8. «Чорноморець» Одеса
  • 9. СДЮШОР Тернопіль
  • 10. «Динамо» Київ
  • 11. «Академія футболу-21» Краків
  • 12. «Надія» Копиченці
  • 13. СДЮШОР Ужгород
  • 14. «Вісла» Краків
  • 15. «Буковина» Чернівці
  • 16. «Верес» Рівне
  • 17. «Карпати-3» Львів
  • 18. «Ніка» Івано-Франківськ


КРАЩІ ГРАВЦІ ТУРНІРУ

  • Кращий воротар – Іван Уляницький («Оболонь» Київ)
  • Кращий захисник – Богдан Слюбик («Карпати-2» Львів)
  • Кращий півзахисник – Єгор Ярмолюк («Дніпро» Дніпропетровськ)
  • Кращий бомбардир – Володимир Гаврилець («Сузір’я» Свалява)
  • Кращий гравець – Олег Федор («Карпати-1» Львів )


КРАЩІ ГРАВЦІ КОМАНД-УЧАСНИЦЬ

  • СДЮШОР Тернопіль – Максим Добровольський
  • «Чорноморець» Одеса – Арсеній Філатов
  • «Барса» Суми – Олексій Іванов
  • «Сузір’я» Свалява – Георгій Лолинець
  • «Оболонь» Київ – Олексій Михальчук
  • «Дніпро» Дніпропетровськ – Данило Чечер
  • «Карпати-2» Львів – Артур Федор
  • «Карпати-1» Львів – Андрій Столярчук
  • «Карпати-3» Львів – Юрій Семашко
  • «Буковина» Чернівці – Олег Скакун
  • «Вісла» Краків – Якуб Лібура
  • СДЮШОР Ужгород – Олексій Риган
  • «Надія» Копиченці – Руслан Мальський
  • «Академія футболу 21» – Краків Каміл Глоговський
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити