"Карпати-2005" – срібні призери турніру Sokolika-2015

13 червня 12:50
Переглядів: 48
Карпати діти

У польському місті Новий Сонч відбувся традиційний, вже V-ий за ліком міжнародний дитячий турнір Sokolika-2015. Упродовж двох днів почесний трофей виборювали 24 команди, сформовані з гравців 2005 року народження із Англії, Латвії, Словаччини, України, Франції та Польщі. Україну на турнірі представляли вихованці львівської СДЮШОР «Карпати» та київської ДЮФШ «Динамо».

На попередньому етапі 24 команди було розбито на чотири групи – по шість в кожній. Матчі у групах тривали в перший день турніру. А наступного дня по чотири кращих колективи з кожного секстету продовжили боротьбу за нагороди в іграх плей-оф на вибування.

Поєдинки проводилися на полі розміром 48 м на 28 м. Склад команди – шість польових гравців і воротар. Кількість замін не обмежена, можна проводити і зворотні заміні. Воротаря дозволяється міняти лише в момент зупинки гри.

Усі матчі тривали у форматі одного тайму, відповідно, воротами команди не мінялися. У групах кожна гра тривала 20 хвилин; у 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі – по 15 хвилин; у фіналі – 20 хвилин. У випадку нічиєї в іграх плей-оф переможець визначався у серії післяматчевих пенальті.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ «КАРПАТ» У ГРУПІ:

• «Карпати» – «Олімпік» (Вроцлав) – 2:0
  • «Карпати» – «Беньямінек» (Кросно, Польща) – 3:1
  • «Карпати» – «Легія» (Варшава, Польща) – 0:1
  • «Карпати» – «Ягелонія» (Бялисток, Польща) – 2:0
  • «Карпати» – ФК «Лієпая» (Латвія) – 5:0

Набравши у п’яти іграх 12 очок (4 виграші, 0 нічиїх, 1 поразка, м’ячі 12–2), підопічні Дмитра Лапицького посіли перше місце, випередивши на 1 пункт варшавську «Легію» і в такий спосіб впевнено вийшли у плей-оф.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ «КАРПАТ» У ПЛЕЙ-ОФ:

• 1/8 фіналу: «Карпати» – «Ноттінгем Форест» (Англія) – 2:0
  • чвертьфінал: «Карпати» – «Академія–21» (Краків, Польща) – 2:0
  • півфінал: «Карпати» – «Погонь» (Щецин, Польща) – 2:1
  • фінал: «Карпати» – «Динамо» (Київ, Україна) – 2:4

Додому «Карпати-2005» повернулися з кубком за друге місце, срібними медалями, пам’ятними подарунками та морем позитивних емоцій. Окрім того представник нашої команди Георгій Пєчніков увійшов до ТОП-6 кращих гравців турніру.