"Карпати-2007" – срібні призери "Beniaminek Cup – 2017"

04 лютого 20:00
Переглядів: 141
Карпати-2007

У польському місті Кросно відбувся традиційний міжнародний турнір «Beniaminek Cup – 2017», в якому за почесні нагороди змагалися 14 команд, сформованих з юних гравців 2007 року народження. ФК «Карпати» був представлений вихованцями клубної СДЮШОР (тренер – Василь Леськів), які грали двома командами. 

На попередньому етапі 14 команд було розділено на дві групи – по сім у кожній. За підсумками матчів у групах по чотири кращі виходили у так звану «Лігу чемпіонів», де й розігрувався головний приз турніру. Причому у вирішальну стадію команди виходили із «золотими» очками – матчі між командами, що вийшли з групи, зараховувалися і в фінальній стадії, де кожна з команд зіграла ще по чотири поєдинки із суперниками з іншої групи. 

Що ж до команд, які не вийшли у «Лігу чемпіонів», то вони грали у втішному турнірі – так званій «Лізі Європи», де шість колективів провели «з нуля» (матчі у групах не враховувалися) з кожним суперником по одній зустрічі. 

Саме в турнірі «Ліги Європи» грали «Карпати-2», які не подолали бар’єр групового етапу. Але у втішному змаганні підопічні Василя Леськіва себе повністю реабілітували, посівши перше місце. Позаду залишились дві команди господарів з Кросно, а також однолітки з ще двох польських команд (Мінеральна Криниця і Глівіце) та словацька дружина із Міхайловца.

Що ж до виступу «Карпат-1», то груповий етап вони пройшли, але в боротьбі за перемогу з польськими командами у фінальному турнірі «Ліги чемпіонів» юним карпатівцям забракло трохи сил і вони здобули друге місце. У вирішальному матчі нашій команді потрібно було перемагати одноліток із Сянока, але гра завершилася внічию – 1:1. Натомість, «зелено-білі леви» випередили дві команди з Нового Сонча, філію академії познаньського «Руху», яка знаходиться в Жешуві та «Ягелонію» із Бялостока. 

Грали «Карпати» у такому складі: воротар – Заяць Данило, польові гравці – Пилипчук Данило, Мельничук Маркіян, Свистун Захар, Рудницький Олександр, Горін Віталій, Тітов Валерій, Змий Роман, Приступа Яромир, Затварський Матвій, Іконяк Олег, Поташник Марко, Курилишин Іван-Марко.

Окрім командних нагород, наші хлопці отримали і одну індивідуальну: кращим нападником турніру було визнано Олега Іконяка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: