"Карпати" - "Банско" 0:0

16 лютого 15:12
Переглядів: 116
карпати

16.02.2015, 11:00. Манавґат, Туреччина. Сонячно. +15°С

«КАРПАТИ»: Мисак (Підківка, 46), Мірошніченко, Гітченко (Швед, 75), Пластун, Костевич, Даушвілі (Завійський, 20), Худоб’як, Швед (Гуцуляк, 46), Карноза, Кожанов, Сергійчук.

Головний тренер – Ігор Йовічевіч.

«БАНСКО»: Стоянов, Слаєв, Р. Іванов, Шішков, Бенк’юзов, Блізнаков, Топузов, Мінков, Шопов, Ілієв, Я. Іванов.

Головний тренер – Алєксандр Томаш.

Болгарська команда «Банско», один з лідерів першої ліги, видалася доволі хорошим опонентом для львівських «Карпат», які завершують свої збори в Туреччині. У передостанньому матчі «зелено-білі» згадали з чого все починалося і знову зіграли внічию. Зрештою, як зізналися самі футболісти «левів» після матчу, втома таки вплинула на їхні дії. Як не крути, але цілий місяць важкої роботи просто не міг безслідно зникнути.

Власне, у першому спарингу голів не було та й моментів також можна було порахувати на пальцях однієї руки. Болгари запам’яталися всього лише кількома неточними ударами – при чому ані Мисак, ані Підківка жодного разу по справжньому у гру не вступали. Це сталося тому, що справжнім лідером оборони виступив Ігор Пластун – саме об нього розбивалися чи не всі атаки болгарів. Особливо відповідальною стала роль Ігоря після травми Андрія Гітченка, коли у центр оборони вимушено перейшов Ігор Худоб’як. Пластуну довелося постійно приглядати за хавбеком, для якого ця позиція була абсолютно новою.

Власне, саме травмами і запам’ятався цей матч. Вже у дебюті поєдинку травмувався Муртаз Даушвілі – замість нього вийшов Тарас Завійський. А по перерві, окрім Гітченка, з поля зійшов Михайло Сергійчук. Оскільки заміни на цей спаринг були вичерпані, карпатівці догравали удесятьох. Відповідно, довелося кардинально перекроювати формацію команди. Що говорити, якщо Кожанов опинився на позиції опорника?

Саме у Дениса була чи не єдина реальна нагода відкрити рахунок у цій грі. Після класного пасу від Карнози, Кожанов втік від оборонців і вийшов на побачення з воротарем «Банско». Спершу здалося, що вінгер «левів» вже залишив кіпера за спиною, але в останню мить той встиг вибити м’яча кінчиками пальців...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: