"Карпати" (Брошнів) - ФК "Перегінське": анонс матчу за суперкубок

09 листопада 11:20
Переглядів: 161
гол

Протистояння команд Брошнева і Перегінська в 2014 році стали центральними як в чемпіонаті, так і в кубку. "Карпати" двічі переграли сусідів в чемпіонаті, але програли 24 серпня. На стадіоні "Рух", де місяцем пізніше здобули чемпіонське звання.

Карпати (Брошнів) - ФК Перегінське

Суперкубок області. 9 листопада

Івано-Франківськ, стадіон "Рух".

Арбітр: Салаш Іван (Калуш) - 10 матчів в чемпіонаті

Асистенти: Музика Олег (Рогатин), Дем'янчук Тарас (Івано-Франківськ) 

4-й арбітр: Морозюк Богдан (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу: Геренда Євген (Калуш)

Делегат: Луцький Василь Андрійович. 

Матч, в якого були всі шанси не відбутись. Та, на шастя, керівництво перегінської комнади, все-таки, знайшло можливість взяти участь в цьому поєдинку. Що таке двобій Брошнів - Перегінське для вболівальників цих команд вже говорилося цього року більш, ніж достатньо. Лише заради цього сьогоднішня гра повинна відбутись.

 Знову стадіон "Рух". Для обидвох команд в 2014-му тут проходили матчі, які однозначно ввійдуть в їхню історію. Завтра хтось додасть до своєї, поки що не надто численної колекції, ще один трофей. Звичайно, чемпіон області видається фаворитом протистояння. Підпічні Василя Качура якось впевненіше завершували сезон. Та й в порівнянні із кубковою дуеллю, ФК "Перегінське" зазнав декілька кадрових втрат. Про них також вже говорилося достатньо.

Отже, останній матч футбольного сезону на Прикарпатті має всі шанси стати окрасою змагань в 2014 році. Принаймні, хочеться, щоб футболісти, більшість з яких вже змінила бутси на футзальні кросівки, показали ту гру, яка б сподобалась їхнім вболівальникам. А їх напевно знову приїде до Івано-Франківська достатьо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: