"Карпати" чекають відповідь від "Арени Львів" та Міністерства

18 серпня 14:54
Переглядів: 393
арена львів

Львівський клуб веде переговори про тимчасовий переїзд на Арену Львів, хоча розглядає і запасні варіанти.

"Ми ще навіть не обговорювали фінансову складову, бо треба було спершу почути рішення керівництва стадіону, чи готові вони нас прийняти, адже Арена Львів завантажена матчами Шахтаря, будуть Ліга чемпіонів та інші заходи", - розповів генеральний директор Карпат Ігор Дедишин в інтерв'ю програмі ПроФутбол. 

"Я говорив з директором тернопільського стадіону, але цей варіант неможливий, адже там дві команди, які по черзі грають. Ми їздили ще в Івано-Франківськ, Стрий, Калуш, але це запасні варіанти, адже потрібно бути готовим до всього. Віримо, що домовимося з керівництвом Арени Львів і Міністерством молоді та спорту". 

 Шахтар вже висловив готовність поділитися стадіоном, який у новому сезоні став для гірників домашнім. 

 "Ми готові в будь-який момент надати Карпатам наших консультантів по газону, щоб допомогти їм зі своїм стадіоном, - сказав гендир Шахтаря Сергій Палкін. - Якщо там дійсно проблема зі стадіоном, то ми готові ділити Арену Львів. Не може бути навіть мови, що ми комусь відмовляємо. Більш того, ми не є стороною, яка може відмовляти, адже стадіон нам не належить. Якщо це відбудеться, то потрібно попросити федерацію, щоб у Львові була тільки одна гра на тиждень". 

"Ми гармонізуємо процес і знайдемо компроміс з клубами, - обіцяє міністр молоді та спорту Дмитро Булатов. - Докладу всіх зусиль, щоб Шахтар і Карпати грали на Арені Львів, знайшовши рішення за графіком використання стадіону".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: