"Карпати": Дещо про яблучні штруделі

30 червня 23:17
Переглядів: 197
карпати

У понеділок після ранкового тренування команда отримала півдня відпочинку. Не важко здогадатися, що більшість гравців провели вільний час у своїх кімнатах, обіймаючи подушку. Зважаючи на велику кількість навантажень під час зборів, сон для футболістів відіграє ключову роль у процесі відновлення. А вже зранку у вівторок робота закрутилася з новими навантаженнями. 

Ігор Йовічевіч одразу ж попередив гравців, що на них чекає дуже важка і виснажлива робота, але у цей період вона є необхідною. Футболістам доведеться попрацювати над швидкістю та витривалістю, адже ці фактори будуть визначальними вже під час офіційного сезону. Спочатку, правда, після пробіжки та розминки, гравці виконали низку тактичних напрацювань, у яких атака протидіяла обороні. А вже потім справу в свої руки взяв тренер з фізпідготовки Віталій Шпанюк. Окресливши завдання, разом з Ігорем Йовічевічем та Юрієм Беньом, він вимагав від кожного карпатівця максимальної зосередженості на вправі та повноцінного виконання. 

Що тут говорити? Гравцям і справді важко було в цей період позаздрити. Велика кількість різноманітних вправ змінювалася, а потім повторювалася знову. «Ви мусите це все виконати, так спалюється усе зайве, що є у вашому організмі». Але «зелено-білі» і самі це розуміли, тому жодного нарікання від них чути не було. Стиснувши зуби команда самовіддано працювала над швидкістю та витривалістю. 

Коли ж головна робота скінчилася, тренери щиро подякували гравцям за повноцінне виконання, але все-одно змушували їх присвятити максимальну концентрацію заминці. Карпатівці розбилися на пари і допомагали один одному заламувати ноги за спину. «Активніше, активніше! Той на кому ви сидите має відчувати вашу роботу» – підбадьорювали тренери своїх підопічних. Дивовижно, але навіть в таку хвилину футболісти знайшли в собі сили для жартів. Першу хвилю сміху підняв Муртаз Даушвілі, який намагався відігнати від себе набридливу муху. А далі стало ще веселіше. «Васильович, а чому зранку не було ананасів?» – спитав хтось з карпатівців Віталія Шпанюка. «Ананаси будуть, не хвилюйтеся» – відповів тренер. «А яблучні штруделі?» – лежачи спитав Ігор Пластун, чия п’ятка, зусиллями партнера, ледь не торкалася до потилиці. Команда захихотіла, але тренери пообіцяли за таку пристойну роботу і яблучні штруделі...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: