"Карпати" - "Дніпро" - 0:2. Навіть удесятьох "Дніпро" непереможний... Звіт матчу

30 жовтня 21:15
Переглядів: 115

До цього матчу обидві команди зіграли свої матчі в 1/ 8 фіналу Кубка України, і зіграли їх по-різному. «карпати» удома мінімально перемогли харківський «Металіст» і вийшли в 1/ 4, а «Дніпро» на виїзді у додатковий час поступився луцькій «Волині».

Щодо чемпіонату України, то дніпропетровський «Дніпро» керований Хуанде Рамосом в останніх матчах чемпіонату української прем’р-ліги набрав хорошої ходи і піднявся у верхню частину турнірної таблиці. А от «Карпати» ніяк не можуть віднайти ту гру, яку демонстрували у попередніх двох сезонах. Відтак, над «зелено-білими левами» нависла реальна загроза не втриматися у прем’єр-лізі. Принаймні, результати, які демонструвала команда Олега Кононова, а тепер Павла Кучерова не надто тішать…

Ось і у цьому матчі «Карпати» вже в дебюті матчу пропустили швидкий гол. Денис Кулаков на фланзі, немов школяра «накрутив» захисника господарів Борху Гомеза, зробив вивірений пас на лінію воротарського на свого партнера Ніколо Калініча, який без роздумів відправив шкіряну кулю у ворота голкіпера «Карпат» Андрія Тлумака – 1:0. У цій ситуації кіпер «зелено-білих» врятувати свою команду не зумів…

На цьому неприємності господарів у цьому матчі не закінчилися. Травмувався їхній форвард Сергій Зеньов. Відтак поле естонець залишив за допомогою лікарів, а замість нього Павло Кучеров випустив Михайла Кополовця. Вінгер «Карпат» каші не зіпсував і став одним із найкращих у складі «Карпат» у звітньому поєдинку. Сааме він заробив штрафний. Худоб’як пасом у штрафний майданчик прямісінько на голову своєму партнеру Мілошевічу змусів затамувати подих уболівальників «зелено-білих». Іван пробив, але Лаштувка зумів впоратися з ударом головою від балканського захисника господарів.

На 27-ій хвилині чудову нагоду аби зрівняти рахунок втратив Федецький. Замість того, аби «стріляти» по воротах «Дніпра» Артем почав вигадувати «ровер» віддаючи поперечну передачу на Кополовця і момент втратив.

Початок другого тайму був не надто жвавим. Головний тренер гостей Хуанде Рамос вирішив провести заміну Інкума на Шахова. Все б нічого, але Самуель йдучи з поля чомусь вирішив зняти футболку, за що отримав від арбітра матчу Деревинського жовту картку, яка автоматично перетворилася у червону, адже до цього Інкум у першому таймі вже «напрацював» на один «гірчичник». У господарів з’явилася прекрасна можливість покарати Інкума та «Дніпро» за такий жест забитим голом.

Відразу після цього «Карпати» ледь не покарали «дніпрян». Але Кополовець, який на крейсерській швидкості пройшов по своєму флангу і змістився у центр не зумів влучити у рамку воріт Лаштувки. Після цього «Карпати» створили ще низку моментів, але довести їх до логічного завершення, тобто гола у ворота «Дніпра» не зуміли.

А гості з берегів «Дніпра» свій момент у другому таймі не втратили. Костянтин Кравченко, який декілька хвилин перед цим з’явився на полі замінивши Олійника зі штрафного забив прекрасний гол – 0:2. У ті хвилини основного і доданого часу «Карпатам» так і не вдалося щось змінити на краще.

Відтак ця перемога закріпила «Дніпра» у верхній частині турнірної таблиці, а «Карпати» поступившись й надалі посідають місце у зоні команд, які вестимуть боротьбу за виживання у прем’єр-лізі.

15-ий тур. 30.10.2011, 18:30. «Україна», Львів. +9°С