"Карпати" долучилися до "Гаражного розпродажу"

28 листопада 21:19
Переглядів: 1276
карпати

Львівські «Карпати» надали м’ячі з автографами футболістів для благодійної акції «Гаражний розпродаж», метою якого є збір коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей у Львові. Також, не забуваючи про тяжку ситуацію в нашій державі, 10 % від зібраних коштів перейдуть на потреби українських воїнів.

Протягом акції організатори зберуть цікаві книги (нові/вживані), роботи львівських художників, фотографів, аксесуари для дому, хенд-мейд вироби, спортивний інвентар, старі пластинки тощо, а протягом благодійного аукціону кожен бажаючий зможе придбати всі ці речі за символічними цінами, тим самим долучитися до збору коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей Львова. Протягом Акції будуть відбуватися майстер-класи для дітей та їхніх батьків, діятиме благодійний ярмарок, де учасники зможуть за символічні кошти придбати солодощі, домашню випічку, випити запашної кави, а наприкінці насолодитися виступами львівських музичних гуртів.

Всі зібрані в цей день кошти будуть використані на потреби ВІЛ-позитивних дітей: закупівля життєво необхідних ліків, медичного обладнання, проведення діагностики тощо. 10 % із зібраної суми підуть на потреби військових.

«Гаражний розпродаж» відбуватиметься 30 листопада із 12:00 до 18:00 на вулиці Мулярській, 2а.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: