"Карпати" допоможуть "Буковині" футболістами?

02 березня 07:21
Переглядів: 593
жовтюк

В контрольному матчі буковинців з львівськими Карпатами команда задіяла низку нових виконавців, які можуть підсилити її у другій частині сезону.

Отже, в матчі з Карпатами Буковина зіграла в наступному складі (цитуємо за офісайту Карпат): Одольський, Темерівський (Гудак, 22), Жовтюк, Подоляк, Сівка (Бульбук, 26), Блажко, Ільїн (Загідулин, 46), Орловський (Луканюк, 60; Пислар, 80), Маковійчук, Степанков (Гущин 60), Немтінов.

У складі чернівчан було задіяно ще п'ять молодих футболістів Карпат: захисники Жовтюк і Подоляк, півзахисник Гудак, нападники Загідулин і Луканюк. Пару слів про потенційних новобранців Буковини.

21-річний Микола Жовтюк в минулому сезоні грав за львів'ян навіть у прем'єр-лізі (7 матчів, 1 гол), але в поточному сезоні підтримував форму суто в молодіжній першості (14 матчів, 1 гол). Цієї зими проходив оглядини в Олександрії, але там не залишився.

20-річний Роман Подоляк за дубль Карпат в цьому сезоні зіграв 13 матчів (3 голи), на рік старший Роман Гудак - 15 матчів. Сергій Загідулин в минулому сезоні тричі грав в прем'єр-лізі, в нинішньому тільки три матчі зіграв за дубль, в основі вже не граючи. А Іван Луканюк, який пройшов школу донецького Шахтаря, а також встиг пограти в Прикарпатті, в нинішньому чемпіонаті провів 6 матчів у молодіжній першості, не проходячи в основний склад.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: