"Карпати" дуже хотіли перемогти"

15 березня 00:15
Переглядів: 411
Олег Федюков

По завершенні гри молодіжних команд «Карпат» і «Волині» старший тренер команди гостей Олег Федюков поділився своїми враженнями від матчу з Інформаційним центром ФК «Карпати». 

– Гра вийшла бойова і я вважаю, що вона вдалася. Було багато моментів у кожної з команд, глядачі побачили аж шість забитих голів. Було й чимало жовтих карток і в нас, і у суперника, що також свідчить про належне налаштування на гру і одних, і других. Було помітно, що у моєї команди був деякий мандраж. Також не можна було не побачити, що «Карпати» дуже хотіли перемогти. Але ми показали характер і завадили їм це зробити. Думаю, нічийний рахунок гри – 3:3 – є закономірним і справедливим. 

– Шість голів в одному матчі – по три у кожної з команд. Як ви вважаєте, стільки голів – це результат хорошої гри нападників чи помилок оборони обох команд?
– Я вважаю, що було дуже багато помилок у задній лінії. Захисники не впоралися з хвилюванням і звідси така велика кількість помилок, особливо у грі «Волині». А от наш півзахист і нападаючі зіграли непогано – три забитих м’ячі у матчі з такою командою, як «Карпати», та ще й на її полі – це непоганий показник. Але тоді виходить, що й оборона «Карпат також десь робила помилки і загалом зіграла не найкращим чином. 

– Ви сьогодні забили всі три голи зі стандарту – штрафний, пенальті і кутовий.
– Так, ми на тренуваннях стандартам приділяєм чимало уваги. Зі штрафного перший удар у нашого гравця не вийшов, але повторний він наніс насправді класно. Щодо пенальті, то це на тренуваннях не відпрацюєш. Треба йти в штрафний, атакувати і тільки тоді може бути порушення зі сторони суперника. Сьогодні так і вийшло. А от кутові ми награємо на тренуваннях. І це принесло сьогодні результат в самий потрібний момент – дозволило врятувати нічию. 

– Перший тайм сьогодні був рівний, а от по перерві «Карпати» мали перевагу. Чим це можна пояснити?
– В перерві ми замінили наших крайніх гравців – Задерецького і Кінаша. А хлопці, які їх замінили, чомусь добре не розім’ялися і через це не змогли відразу увійти в гру належним чином. Зробили кілька ривків і все... От і вийшло, що «Карпати» почали нас перегравати на флангах. І тільки десь через двадцять хвилин, коли Булига і Андрій Никитюк нарешті почали виконувати те, що від них вимагається, ми зуміли вирівняти гру. А по рахунку ми не грали – ми ніколи такої вказівки не даємо. Адже як тільки почнеш грати на утримання, то обов’язково пропустиш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: