"Карпати" дякують Олександру Севідову за роботу

17 червня 08:27
Переглядів: 686
Карпати севідов даушвілі

16-го червня 2014 року, ФК «Карпати» (Львів) та головний тренер команди Олександр Севідов достроково, за обопільною згодою сторін, припинили співпрацю. Разом з головним тренером попрощалися з львівським клубом і його помічники – Олександр Мартюк та Сергій Золотницький.

Нагадаємо, що Олександра Севідова було представлено в якості головного тренера «левів» у червні 2013 року, термін контракту з 44-річним фахівцем було розраховано на три роки. 

ФК «Карпати» дякує Олександру Володимировичу та його помічниками за добросовісну роботу з першою командою клубу, довіру до молодих вихованців клубної школи, та щиро бажає професійних успіхів в подальшій тренерській кар’єрі. Львівському клубу приємно, що ми розстаємося добрими друзями.

До слова у футболістів «Карпат» закінчилася літня відпустка і команда розпочинає підготовку до сезону 2014/2015, упродовж якого на «левів» чекає участь у XXIV Чемпіонаті України серед клубів Прем’єр-ліги та боротьба за Кубок України.

Сьогодні футболісти зібралися на клубній базі в Брюховичах у другій половині дня. Приїхав також і тепер вже колишній головний тренер команди Олександр Севідов і подякував гравцям за роботу та побажав їм успіхів у майбутньому. Наразі нового керманича «зелено-білих» не затверджено. Керівництвом клубу це питання вирішиться в найближчі дні.

Перші два тижні підготовки «Карпати» проведуть у Львові. Після поглибленого медобстеження, карпатівці працюватимуть на клубній базі, де створені належні умови для втягуючого циклу тренувань. Головна увага буде приділятися функціональній підготовці гравців, але при цьому команда працюватиме і з м’ячами.

1 липня «леви» відправляться на двотижневі збори до Словенії. В програмі другого етапу підготовки щоденні дворазові тренування, а також низка контрольних спарингів. Додому команда повернеться 16 липня і до першого офіційного матчу нового сезону готуватиметься вже безпосередньо у Львові.

Нагадаємо, що за рішенням Загальних зборів Прем’єр-ліги новий чемпіонат України стартує попередньо 26 липня (базовий день). Про кількількість його учасників повинно стати відомо 23 червня. Попередньо планується, що в новому сезоні Прем’єр-ліги як і раніше гратимуть команди 16 клубів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: