"Карпати" – "Динамо". З вірою у себе!

12 квітня 08:24
Переглядів: 1223
карпати

«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ).

12 квітня. 17:00. Львів. Стадіон «Україна». Арбітр – Анатолій Жабченко (Сімферополь).

У далекі сімдесяті, коли народ валом ломився на львівську сорокатисячну «Дружбу», на поєдинок «Карпати» (Львів) - «Динамо» (Київ) квитки у день матчу …не продавали. Касири у цей час в касах рахували гроші, а бухгалтер із задоволенням потирав руки з виручки за продані квитки. До речі, від бувальців тої славної «Дружби» неодноразово доводиться чути, що, висловлюючись нині модним жаргоном, на топові матчі стадіон приймав і пів сотні тисяч глядачів, які у радісному пориві підтримували гравців «Карпат» і «Динамо». Було, що львівська команда в одному матчі тричі змушувала киян, які рвалися на чемпіонський трон, розпочинати з центра поля.

Роки незалежності дещо змінили ставлення вболівальників до футболу. Ні, ні наш народ продовжує ходити на ігри улюбленої команди. Фанати навіть їздять в інші міста аби підтримати своїх улюбленців, але тої безкорисної ейфорії, на мою думку, уже не повернути, як і не заповнити несповна тридцятитисячної чаші «Україна» навіть таким шляґером.

Добре, що при клубі «Карпати» створено ГО «Завжди вірні», які своїми дійствами яскраво прикрашають, іноді навіть безбарвну, гру «зелено-білих». А цього разу матч для тисяч мешканців Львова розпочнеться з поєдинку львівських і київських прихильників футболу. Така собі гра єдності, яку суперники-друзі проведуть на «Львів Арені». Після цього зі щасливими обличчями багаточисельною колоною рушать у напрямку стадіону «Україна».

Матч головних футболістів обидві команди розпочнуть о 17:00. Для динамівців, якими продовжує щасливо керувати Олег Блохін, крок вліво чи вправо, мається на увазі, нічия чи поразка, рівнозначне - прощай золото. До того ж тренер не зможе розраховувати у цій грі на своїх «стовпів» Беланду, Євгена Хачеріді, Александара Драґовіча, Оґнєна Вукоєвіча і Олега Гусєва.

Проте Олександр Севідов, львівський керманич, мабуть дотримується такої думки, мені б проблеми Олега Володимировича. Незважаючи на те, що Дмитро Льопа узяв участь у розважальній клубній сесії, вийти на поле він ще не зможе. А ще не відомо чи буде готовий до гри Муртаз Даушвілі. Появилася надія, що сили львівській команді може додати, нещодавно заявлений Юрій Габовда. Хочеться вірити, що львівська оборона цього вечора буде монолітною і не тріщатиме від …відбійних молотків Гармаша і Ярмоленка чи витончених ударів Безуса і Мбокані.

Матч команд Львова і Києва цінний для обох колективів. Перші мають шанс довести, що ставка на місцевих вихованців себе оправдовує, другі збережуть тригранну інтригу у боротьбі за український чемпіонський трон. З цього стає зрозумілим, що підтримки потребують обидві команди, а переможе у цій грі – сильніший.

Приємно, що «головний футболіст» «Динамо» Ігор Суркіс, зваживши на грубе вторгнення російських військ на українську територію, проявив громадянську позицію і дав відбій на проведення матчу його команди з московським «Спартаком», який планувалось на відкриття «Ліжніков». Отак би й інші «підприємці», особливо з Галичани вчинили по відношенні до всього, що має відношення до made in RUS! А ми якось більше вимагаємо від бабці Європи, аніж робимо те, що можемо самі зробити. Так бізнес важливий, але гідність дорожча.

Орієнтовні склади:

«Карпати»: Підківка, Пашаєв, Балажіц, Пластун, Костевич, Мартинюк, Голодюк, Федорчук, Бартуловіч, Бохашвілі, Гладкий.

«Динамо»: Рибка, Даніло Сілва, Віда, Велозу, Макаренко, Гармаш, Лєнс, Ярмоленко, Безус, Ідейє, Мбокані.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: