"Карпати" – "Говерла" 1:0. Вистраждана святкова перемога

30 листопада 22:45
Переглядів: 322
карпати

«Карпати» (Львів) – «Говерла» (Ужгород) 1:0 (0:0) відео голу

30 листопада 2014, 19:30. Львів, стадіон «Україна». Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Страшкевич (Сергійчук, 86), Даушвілі, Голодюк (к) (Кополовець, 69), Худоб’як (Карноза, 67), Костевич, Ксьонз, Гітченко, Балажіц. Тренер: Іґор Йовічевіч.

«Говерла»: Коваль, Бурдужан, Глушицький, Люлька, Ягодінскіс, Фещук, Герасимюк (к) (Степанюк, 59), М’якушко, Райчевіч, Акакпо (Качараба, 5), Полянський (Каверін, 86). Тренер: В’ячеслав Грозний.

Гол: Костевич (75).

Попередження: Голодюк (37), Балажіц (43), Страшкевич (63), Кополовець (85) - Фещук (39), Полянський (70).

Гра була вартою її побачити в живу. Однак пронизливий холод і мороз -5°С притримав багатьох прихильників біля синіх екранів. Сміливців подивитись за карпатським дербі знайшлося небагато. Та що казати про нинішні умови, якщо у дійсно футбольну погоду глядач не йде на «Україну» аби підтримати «Карпати». Здається, гравці з уболівальниками у цьому питанні досі не знаходять порозуміння.

Для тренера «Карпат» це був святковий день, для В.Грозного - буденним. Якщо коротко, то за такої погоди на зеленому полі було мало самого футболу. Цікаво, коли наші футбольні функціонери навчаться …підганяти календар до українських погодних умов і з вигодою для вболівальників http://soccer365.ru/live/match-tsska-m-bavariya-smotret-onlayn/?

Те, що гравцям «Карпат» залежить на перемозі наглядно продемонстрували стартові хвилини гри. Найзавзятішим був Павло Ксьонз. Проте гості були готові, аби підловити господарів на контратаці і пошукати свого щастя у володіннях Романа Мисака. Однак львів’яни діяли досить прямолінійно і усі їхні гросмейстерські ходи читались закарпатцями, які у свою чергу теж були далекі від ідеалу.

Одна з атак Ксьонза привела до травми, яку отримав Яґодінскіс під час зіткнення з Страшкевичем. А наприкінці гри Кополовець виявив бажання об хитрити суддю. Замість пеналя Михайло заробив гірчичника. До речі, Вадим у цьому матчі діяв доволі добре на місці яскраво вираженого …нападника.

Вкарбувались у пам’яті й два моменти, коли Голодюк виконував штрафні удари та робота з м’ячем Мисака. Роман успішно парирував дальній удар Полянського.

Натомість після комбінації Ксьонз-Мірошниченко-Голодюк «Карпати» втратили найреальніший момент з першого тайму для взяття воріт. Ужгородців здорово виручив Качараба.

Другий тайм залишав сподівання на покращення ситуацій біля воріт. Але першими могли розпечатати ворота гості. Бурдужан, отримавши пас від Ксьонза, пробив і у ворота не влучив. І м’яч «прихопив» …мороз. Футболістам не дуже вдавалась комбінаційна гра та й індивідуальністю, якось ніхто не відзначався.

Врешті м’яч після сильного удару Страшкевича просвистів поруч стійки. І тренери обох команд, в надії покращити гру, провели кілька замін. У Йовічевіча запас виявився якісним. Виручив львівську команду Володя Костевич. Це після його підступного удару з лівої, м’яч врізався повз руки воротаря Коваля у сітку. Представники «Карпат» опинились на сьомому небі. Адже хлопці спромоглися на неймовірне - досягли перемоги над не простим суперником і додали президентові та наставнику ще більше святкового настрою.

Хочеться вірити, що після радісного підкидання гравцями тренер пан Йовічевіч не відірвався від земної реальності і не втратить ґрунту під ногами. Чого ми йому щиро зичимо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: