"Карпати" і дисципліна

03 вересня 17:15
Переглядів: 268
karpaty

У трьох поспіль домашніх матчах Карпат господарі поля дограють матч у меншості. Причому, вилучення трапляються задовго до завершення матчу. А тепер Олександр Касьян був вилучений арбітром Сергієм Бойком взагалі на 12-й хвилині.
  
 Змова? Вбивство Карпат? Так можна подумати. Он Ніколай Костов після минулого матчу з запорізьким Металургом говорив про молоду гарячу кров Даушвілі, а тепер змінив думку, що його команду особливо судять.
 
 Є тільки два зауваження. Навіщо Касьян летів в цей підкат двома ногами в абсолютно не вимушеній до цього ситуації? І друге: потрібно переглянути історію Бойка, якого цілком можна називати жорстким арбітром. Він вилучив Коноплянку в першому турі з Таврією, показавши другу жовту картку за симуляцію. У матчі Шахтар - Кривбас він вилучив трьох гравців, в тому числі захисника Гірників Кучера на 16-й хвилині (вилучення Коноплянки теж було в першому таймі). Так що червона картка для Бойка буденна річ. Напевно це також потрібно вивчати перед матчем. Та й взагалі у Карпат не тільки червоних карток більше, ніж у будь-якій іншій команди, але і жовтих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: