"Карпати" – "Іллічівець". Цікаво, хто ж сильніший?

19 жовтня 09:35
Переглядів: 149
карпати іллічівець

«Карпати» – «Іллічівець» 19.10.2014. 17:00. Львів, стадіон «Україна». Арбітр – Віталій Романов (Дніпропетровськ).

Суперники рухаються, а радше стоять осторонь черги, у якій можна здобувати очки чемпіонату. Хоча «Карпати» і втратили три пункти, як подано відповідно до рішення КДК ФФУ від 10.09.2014. В обох по 2 пункти, але сьогодні є надія здобути додаткових три очки. Можливо, хтось із них і тішить себе, що можна грати у пів ноги, бо ніхто не вилітає. Але ж панове, на вашу гру ходить вболівальник, який прагне принаймні хорошого видовища.

Нинішній старт львівських «Карпат» один з найгірших в історії клубу. Добре, що тренер Йовічевіч продовжує вірити у те, що колектив обудиться з дрімучої сплячки і почне перемагати. Наставник саме цього й вимагає у них. Але, якщо гравці взяли участь у виготовленні вікон, то принаймні, взимку можуть перейти на «вікнарьоффи» і безробітними не залишаться. До того тепер розповідають, що віконний бізнес приносить більші бариші, аніж біготня за м’ячем.

Команда Миколи Павлова перебуває у вкрай критичній ситуації. Мало того, що не може грати на своєму полі, то має великі проблеми зі складом футболістів на гру. Тепер стало відомо, що через травму до кінця року вибув В’ячеслав Чурко. Дискваліфікацію відбуває Сергій Гринь. До того ж участь Богдана Бутка, який відсутній в команді через сімейні обставини, під великим знаком запитання. І це головні причини невдач.

Та, як стало відомо напередодні матчу з «Карпатами» у складі маріупольської команди може появитися новачок: Денис Васін – вихованець одеського футболу. Нападник виступатиме під 15 номером. А варто пам’ятати, що недавно Денис під 39 номером бігав у формі «Карпат». Є ще форвард Олександр Мандзюк, який шліфував свою техніку ще у ФК «Львів». Однак свої голи забивав позаминулого чемпіонату. Невже тримає сили на сьогодні?

«Іллічівіць» цього чемпіонату ще не перемагав, а у трьох останніх матчах доробилися – 0:7. Тому нічого дивуватися, що у них 19 пропущених м’ячів і тільки 7 забитих. Тобто менше одного гола за гру.

Не все ладиться і в «Карпатах». Є тільки стабільною – не стабільність. Через що втрачено психологічну стійкість. Але на адресу карпатців все ж доносяться компліменти від футбольних критиків. Хотілося б довідатись, на скільки ці оцінки справедливі? А можливо це …ведмежа послуга «притакасів»? «Карпати» вдома не перемагали у попередніх семи матчах. Здобули три нічиї при чотирьох поразках, а мовою статистики - здобули лише троє очок.

Маріупольці ніколи не страждали поняттям чужого поля. Львів’яни уже більше двох років не можуть перемогли «іллічат». Проте і львів’янам, і маріупольцям відступати нікуди…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: