15 лютого 20:37
Переглядів: 134
ФК Карпати Львів

Львівські «Карпати» провели черговий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Суперником підопічних Олександра Севідова став казахський «Кайрат». У першому таймі вся боротьба зосередилася в центрі поля. До перерви суперники створили мінімум гольових моментів. Так, на 24 -й хвилині удар Балажіца, який відгукнувся на подачу з кутового, прийняла на себе поперечина. На це казахи відповіли своїм дальнім потужним ударом, який в ефектному стрибку парирував Ільющенков. Тут же воротар «Карпат» звівся з землі і не дозволив суперникові добити м'яч у ворота. На 41-й хвилині львів'яни створили ще один момент - і цього разу реалізували його. Після прострілу з флангу Гладкий зіграв на випередження і з гострого кута переграв воротаря  Кайрата».

Другий тайм теж не був насичений гольовими моментами, але львів'яни, все ж, атакували гостріше. Зокрема, дальньому удару Даушвілі зовсім трохи не вистачило точності, а Гладкий, який увірвався в штрафну після передачі Льопи, пробив у захисника. В останню 15-хвилинку матчу гра перейшла в спокійне русло, але в кінцівці казахи різко активізувалися. Як результат - у штрафному «Карпат» кілька разів було спекотно. Спочатку львів'ян від пропущеного м'яча врятував Мірошниченко, який кинувся під удар суперника. А потім свою майстерність продемонстрував Ільющенков. Воротар «зелено-білих» перевів м'яч у поперечину після сильного удару казаха, а Мартинюк, випередивши суперника, не дозволив йому добити м'яч у сітку.

Але останнє слово залишилося за «Карпатами» - та ще й яке! На 90-й хвилині воротар «Кайрата» збив у своєму штрафному Льопу, і сам постраждалий реалізував пенальті. 2:0 - «Карпати» після двох поспіль нічиїх здобули перемогу, сьому для команди на зимових зборах.

«Карпати» (Львів) - «Кайрат» (Казахстан) - 2:0

Голи: Гладкий 41 , Льопа 90 пен

«Карпати»: Ільющенков, Пашаєв (Мірошниченко, 80), Пластун, Балажіц, Мартинюк, Голодюк, Даушвілі, Васін (Страшкевич, 58), Льопа, Бартуловіч (Чачуа,80), Гладкий (Ковель, 70).